XII Edycja Turnieju Mini Siatkówki w Częstochowie

WYDARZENIA » Turnieje

W dniu wczorajszym drużyna czwórek rywalizowała w turnieju mini siatkówki organizowanym przez Politechnikę Częstochowską. Dziewczyny zagrały bardzo dobre dobre zawody. Wygrały wszystkie spotkania i wywalczyły złote medale.

Do turnieju "czwórek" zgłosiło się 5 zespołów, które grały systemem każdy z każdym, jeden set do 25 pkt.

UKS Tytan Ostrowy Politechnika I 25:18
Pierwsza część seta to zacięta walka (5:5, 8:8). Wychodzimy na prowadzenie 13:9. Przejmujemy kontrolę nad meczem i dowozimy przewagę do końca spotkania. Szczególną uwagę należy zwrócić na świetną gre naszych dziewczyn w obronie.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Stars Volley Częstochowa 25:9.
Szybko obejmujemy prowadzenie (6:0). W dalszej części seta powiększamy przewagę pewnie zwyciężając różnicą 16 pkt.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Gimnazjum Blachownia 25:17
Najbardziej emocjonujący mecz w tym turnieju w naszym wykonaniu. Przy stanie 4:2 dla rywalek kontuzji doznała jedna z naszych zawodniczek. Gramy nerwowo popełniając mnóstwo prostych błedów w rezulatacie przegrywamy 8:13. Bierzemy czas, po którym nasza gra ulega znacznej poprawie. Doprowadzamy do remisu po 14. Końcowa faza seta należy zdecydowanie dla nas. Wygrywamy 25:17.

UKS Tytan Ostrowy- Politechnika II 25:10
Od początku do końca kontrolujemy spotkanie. Pewnie zwyciężamy 25:10 i pieczętujemy zwycięstwo w całym turnieju.