Turniej w Nadarzynie

WYDARZENIA » Turnieje
Turniej w Nadarzynie

W niedziele 12.03.2017 gościliśmy w Nadarzynie gdzie odbywał się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar V-ce Prezesa GLKS Nadarzyn w kategori "dwójek" dziewcząt. W zawodach wzięło udział 64 zespołów z 17 klubów. Łącznie rozegrano 460 spotkań. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań z udziałem naszych drużyn oraz klasyfikacje końcową.

Wszystkie spotkania były rozgrywane w formie jednego seta do 15pkt bez przewagi (punkt 15 kończył spotkanie)

I- szy etap.
Wszystkie 64 zespoły zostały podzielone na 8 grup po 8 drużyn.

II-gi etap
Po rozegraniu spotkań systemem "każdy z każdym" dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do walki o miejsca 1-16. Drużyny z miejsc trzecich zostały przydzielone do grupy w której wlczyły o miejsca 17- 24.
Drużyny z miejsc czwartych zostały przydzielone do grupy w której walczyły o miejsca 25- 32.
Drużyny z miejsc piątych zostały przydzielone do grupy w której walczyły o miejsca 33- 40.
Drużyny z miejsc szóstych zostały przydzielone do grupy w której walczyły o miejsca 41- 48.
Drużyny z miejsc siódmych zostały przydzielone do grupy w której walczyły o miejsca 49- 56.
Drużyny z miejsc ósmych zostały przydzielone do grupy w której walczyły o miejsca 57- 64. 

Wyniki pierwszego etapu:

Grupa C
UKS Tytan Ostrowy IV (Psik Karolina, Beben Ania).

Wyniki spotkań z udziałem naszeego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy IV-  Krótka Mysiadło I 4:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Lider Konstantynów I 4:15
UKS Tytan Ostrowy IV- GLKS Nadarzyn VI 8:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Siatkarz Koło II 5:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Sparta Grodzisk VI 15:10
UKS Tytan Ostrowy IV- MOS Wola III 4:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Rosario Lubowidz II 4:15

Grupa E
UKS Tytan Ostrowy I (Ciesielska Martyn, Konieczna Ola, Bańska Emilia)

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy I- Nowy Dwór Mazowiecki V 15:4 
UKS Tytan Ostrowy I- Metro W-wa III 10:15
UKS Tytan Ostrowy I- GLKS Nadarzyn II 9:15
UKS Tytan Ostrowy I- Rosario Lubowidz III 11:15
UKS Tytan Ostrowy I- Krótka Mysiadło II 15:4
UKS Tytan Ostrowy I- Sparta Grodzisk IV 15:4
UKS Tytan Ostrowy I- ULKS Start Kłobuck I 6:15

Grupa F
UKS Tytan Ostrowy II (Kaptur Nikola, Krawczyk Oliwia, Grabowska Kinga)

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy II- Metro W-wa II 9:15
UKS Tytan Ostrowy II- GLKS Nadarzyn III 6:15
UKS Tytan Ostrowy II- MOS Wola IV 8:15
UKS Tytan Ostrowy II- ULKS Start Kłobuck II 5:15
UKS Tytan Ostrowy II- Ełk I 3:15
UKS Tytan Ostrowy II- Żak Żyrardów IV 15:11
UKS Tytan Ostrowy II- Sparta Grodzisk I 3:15

Grupa G
UKS Tytan Ostrowy III (Cisowska Natalia, Sadowska Zuzanna)

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy III- Metro W-wa IV 3:15
Po pierwszym meczu jedna z zawodniczek doznała kontuzji. W związku z brakiem zawodniczki rezerwowej kolejne spotkania zostały zweryfikowane jako walkower dla przeciwnika.
UKS Tytan Ostrowy III- Siatkarz Koło I 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- Nowy Dwór Mazowiecki II 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Grodzisk II 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- GLKS Nadarzyn IV 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- ULKS Start Kłobuck III 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- SAS Sejny II 0:15
UKS Tytan Ostrowy III- Metro W-wa 0:15

Drugi etap:
UKS Tytan Ostrowy I zajął w swojej grupie V miejsce i w drugim etapie walczył o miejsca 33- 40.

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy I- ULKS Start Kłobuck V 15:9
UKS Tytan Ostrowy I- MOS Wola 15:7
UKS Tytan Ostrowy I- Sparta Grodzisk I 10:15
UKS Tytan Ostrowy I- Metro W-wa IV 10:15
UKS Tytan Ostrowy I- Perła Złotokłos II 15:5
UKS Tytan Ostrowy I- Żak Żyrardów I 15:6
UKS Tytan Ostrowy I- Siatkarz Koło II 15:10

UKS Tytan Ostrowy II oraz UKS Tytan Ostrowy IV zajęły w swoich grupach VII miejsce i w drugim etapie walczyły o miejsca 49- 56.

Wyniki spotkań z udziałem naszych zespołów.
UKS Tytan Ostrowy II- UKS Tytan Ostrowy IV 15:6
UKS Tytan Ostrowy II- GLKS Nadarzyn VII 15:4
UKS Tytan Ostrowy II- Krótka Mysiadło II 12:15
UKS Tytan Ostrowy II- Perła Złotokłos I 15:7
UKS Tytan Ostrowy II- Sparta Grodzisk II 15:11
UKS Tytan Ostrowy II- Sparta Grodzisk VIII 15:12
UKS Tytan Ostrowy II- Sparta Grodzisk VII 15:0 walkower

UKS Tytan Ostrowy IV- UKS Tytan Ostrowy II 6:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Sparta Grodzisk II 14:15
UKS Tytan Ostrowy IV- Sparta Grodzisk VII 15:5
UKS Tytan Ostrowy IV- Sparta Grodzisk VIII 15:7
UKS Tytan Ostrowy IV- Perła Złotokłos I 15:6
UKS Tytan Ostrowy IV- GLKS Nadarzyn 7 15:9
UKS Tytan Ostrowy IV- Krótka Mysiadło II 11:15

Klasyfikacja końcowa.
1 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI I
2 METRO WARSZAWA II
3 GLKS NADARZYN I
4 ROSARIO LUBOWIDZ I
5 KRÓTKA MYSIADŁO I
6 MIKRO EŁK I
7 ATENA WARSZAWA I
8 SAS SEJNY I
9-10 METRO WARSZAWA I / LIDER KONSKTANTYNÓW I
11-12 GLKS NADARZYN II / START KŁOBUCK I
13-14 SAS SEJNY II / MOS WOLA WARSZAWA I
15-16 START KŁOBUCK IV / SIATKARZ KOŁO I
17 MOS WOLA WARSZAWA II
18 ROSARIO LUBOWIDZ III
19 LIDER KONSTANTYNÓW III
20 START KŁOBUCK II
21 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI II
22 MOS WOLA WARSZAWA III
23 ATENA WARSZAWA II
24 MIKRO EŁK II
25 ROSARIO LUBOWIDZ I
26 METRO WARSZAWA III
27 ROSARIO LUBOWIDZ IV
28 START KŁOBUCK III
29 MOS WOLA IV
30 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI III
31 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI IV
32 GLKS NADARZYN V
33 METRO WARSZAWA IV
34 SPAARTA GRODZISK I
35 TYTAN OSTROWY I
36 MOS WOLA WARSZAWA V
37 START KŁOBUCK V
38 SIATKARZ KOŁO II
39 PERŁA ZŁOTOKŁOS II
40 ŻAK ŻYRARDÓW I
41 GLKS NADARZYN IV
42 GLKS NADARZYN III
43 SPARTA GRODZISK III
44 NOSSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI V
45 ŻAK ŻYRARDÓW II
46 GLKS NADARZYN VI
47 GLKS NADARZYN VIII
48 GLKS NADARZYN IX
49 SPARTA GRODZISK II
50 TYTAN OSTROWY II
51 TYTAN OSTROWY IV
52 KRÓTKA MYSIADŁO II
53 PERŁA ZŁOTOKŁOS I
54 GLKS NADARZYN VII
55 SPARTA GRODZISK VIII
56 SPARTA GRODZISK VII
57 SPARTA GRODZISK IV
58 SPARTA GRODZISK V
59 MOS WOLA
60 GLKS NADARZYN X
61 SPARTA GRODZISK VI
62 ŻAK ŻYRARDÓW III
63 Tytan Ostrowy III
64 IRZYK WARSZAWA

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.