Turniej "trójek" w Nadarzynie z okazji Święta Niepodległości

WYDARZENIA » Turnieje
Turniej "trójek" w Nadarzynie z okazji Święta Niepodległości

W niedziele 19.11.2017 uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju "trójek" siatkarskich w Nadarzynie. W zawodach brało udział 49 zespołów z całej Polski. 

Mecze toczyły się do jednego wygranego seta do 15pkt (z zachowaniem dwupunktowej przewagi).
Wszystkie zespoły zostały podzielone na 6 grup po 8 drużyn (jedna grupa była 9-cio zespołowa). Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym w zależności od zajętego miejsca w II-im etapie ekipy trafiały do odpowiednich grup.

1) zespoły z miejsc 1 i 2 grały o miejsca 1-12 w dwóch sześcio zespołowych grupach
2) zespoły z miejsc 3 grały o miejsca 13-18 systemem każdy z każdym
3) zespoły z miejsc 4 grały o miejsca 19-24 systemem każdy z każdym
4) zespoły z miejsc 5 grały o miejsca 25-30 systemem każdy z każdym 
5) zespoły z miejsc 6 grały o miejsca 31-36 systemem każdy z każdym
6) zespoły z miejsc 7 grały o miejsca 37-42 systemem każdy z każdym
7) zespoły z miejsc 8 i 9 grały o miejsca 43-49 systemem każdy z każdym

W I-szym etapie nasz zespół tafił do grupy D.
1. MKS Dwójka Zawiercie I
2. Sęp Żelechów II
3. GLKS Nadarzyn III
4. Legionovia Legionovo II
5. NOSiR Nowy Dwór II
6. Polonez Wyszków II
7. Żak Żyrardów II
8. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- MKS Dwójka Zawiercie I 1:15
UKS Tytan Ostrowy- NOSiR Nowy Dwór II 8:15
UKS Tytan Ostrowy- Sęp Żelechów II 15:8
UKS Tytan Ostrowy- Polonez Wyszków II 15:5
UKS Tytan Ostrowy- GLKS Nadarzyn III 15:10
UKS Tytan Ostrowy- Legionovia Legionovo II 15:8
UKS Tytan Ostrowy- Żak Żyrardów II 15:3

Po pierwszym etapie zajmujemy III miejsce i w kolejnej fazie gramy o miejsca 13-18.

Skład naszej grupy.
1. MKS Dwójka Zawiercie II
2. Joker Świecie II
3. Salos Ełk II
4. UKS Tytan Ostrowy
5. Rosario Lubowidz II 
6. Legionovia Legionovo I

Wyniki spotkańz udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Salos Ełk II 11:15
UKS Tytan Ostrowy- Legionovia Legionovo I 19:17
UKS Tytan Ostrowy- Rosario Lubowidz II 5:15
UKS Tytan Ostrowy- MKS Dwójka Zawiercie II 7:15
UKS Tytan Ostrowy- Joker Świecie II 6:15

Zawody kończymy na 17 miejscu na 49 startujących drużyn z całej Polski.

GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Skład naszego zespołu.
1. Ciesielska Martyna
2. Konieczna Aleksandra
3. Krawczyk Oliwia
4. Pikuła Otylia
5. Psik Karolina


Pełna klasyfikacja zawodów

1 DWÓJKA ZAWIERCIE 1
2 NOVA 4 ALEKSANDRÓW
3 JASIENIAK GDAŃSK 1
4 ROSARIO LUBOWIDZ 1
5 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1
6 JOKER ŚWIECIE 1
7 METRO WARSZAWA 1
8 LIDER KONSTANTYNÓW
9 METRO WARSZAWA 2
10 TUSZYN
11 GLKS NADARZYN 1
12 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2
13 JOKER ŚWIECIE 2
14 DWÓJKA ZAWIERCIE 2
15 SALOS EŁK 2
16 ROSARIO LUBOWIDZ 2
17 TYTAN OSTROWY
18 LEGIONOIA LEGIONOWO 1
19 GLKS NADARZYN 3
20 ATENA WARSZAWA 4
21 JASIENIAK GDAŃSK 2
22 ATENA WARSZAWA 3
23 MIKRO EŁK 1
24 SET WASILKÓW 1
25 ATENA WARSZAWA 2
26 GLKS NADARZYN 2
27 POLONEZ WYSZKÓW 1
28 ATENA WARSZAWA 1
29 POLONEZ WYSZKÓW 2
30 START KŁOBUCK 1
31 SALOS EŁK 1
32 LEGIA WARSZAWA
33 SPARTA GRODZISK 1
34 MIKRO EŁK 2
35 POLONEZ WYSZKÓW 4
36 SĘP ŻELECHÓW 2
37 NOSIR NOWY DWÓR 3
38 SPARTA GRODZISK 2
39 SĘP ŻELECHÓW 1
40 LEGIONOIA LEGIONOWO 2
41 NOSIR NOWY DWÓR 4
42 SET WASILKÓW 2
43 ŻAK ŻYRARDÓW 1
44 SĘP ŻELECHÓW 3
45 POLONEZ WYSZKÓW 3
46 ŻAK ŻYRARDÓW 2
47 ORLĘTA MROKÓW
48 SPARTA GRODZISK 3
49 SET WASILKÓW 3

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.