Międzynarodowy Świąteczny Turniej Młodziczek

WYDARZENIA » Turnieje

28.12.2017 wzieliśmy udział w Międzynarodowym Świątecznym Turnieju Młodziczek organizowanym przez klub KS Częstochowianka. Zawody dla nas zakończyły się bardzo pozytywnie ponieważ zdobyliśmy brązowy medal.

W zawodach wzięło udział 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecz składał się z dwóch setów. Każdy wygrany set to 1 duży punkt dla drużyny. W przypadku remisu nie graliśmy tie breaka tylko liczyły się małe punkty z dwóch setów.

Grupa A
KS Częstochownianka I
MUKS Pasek Będzin
UKS Tytan Ostrowy

Grupa B
KS Częstochowianka II
KS NOVATOR-DUSH nr 1 m.Chmielnicki (Ukraina)
MOSM Tychy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu
UKS Tytan Ostrowy- KS Częstochowianka I 0:2 (19:25, 21:25)
UKS Tytan Ostrowy- MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:22, 25:23)

Po pierwszej fazie rozgrywek zajmujemy drugie miejsce w grupie i w meczu o trzecie miejsce przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Ukrainy, która również zajęła drugie miejsce w swojej grupie.

UKS Tytan Ostrowy-  KS NOVATOR-DUSH nr 1 m.Chmielnicki (Ukraina) 1:1 (25:9, 19:25)

Dzięki lepszemu stosunkowi małych punktów w dwóch setach zajmujemy trzecie miejsce w Międzynarodowym Świątecznym Turnieju Młodziczek.

Zwyciężyła drużyna MOSM Tychy, która pokonała w finale KS Częstochowianke I 2:0.