XXIV Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Mini Siatkówki w Krakowie.

WYDARZENIA » Turnieje
XXIV Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Mini Siatkówki w Krakowie.

W dniach 7-9.12.2018 został rozegrany XXIV Ogólnpolski Turniej Mikołajkowy w Mini Siatkówce. Nasz klub reprezentowała drużyna "trójek" chłopców. Szczegółowa relacja z tych zawodów znajduje się w rozwinięciu artykułu.

Zawody zostały podzielone na trzy etapy.

Pierwszy etap.
Grupa A
1. Sikret Gliwice
2. Kędzierzyn- Koźle 11
3. Bzura Ozorków II
4. UKS Tytan Ostrowy
5. Jastrzębski Wębiel I
6. UKS 22 II

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- UKS 22 II 2:0 (17:15, 16:14)
UKS Tytan Ostrowy- Jastrzębski Węgiel I 2:0 (15:8, 15:13)
UKS Tytan Ostrowy- Kędzierzyn- Koźle 0:2 (5:15, 6:15)
UKS Tytan Ostrowy- Sikret Gliwice 0:2 (2:15, 7:15)
UKS Tytan Ostrowy- Bzura Ozorków II 1:2 (8:15, 15:13, 7:11)

Nasza drużyna po rozegraniu wszystkich spotkań zajmuje czwarte miejsce w pierwszym etapie i w kolejnej fazie turnieju zostaje przydzielona do grupy C:

Drugie etap.
Grupa C
1. Resovia Rzeszów II
2. UKS Tytan Ostrowy
3. Nysa I
4. Jastrzebski Węgiel II
5. Jastrzębski Węgiel I
6. Chełm I
7. Kędzierzyn- Koźle 19

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu
UKS Tytan Ostrowy- Jastrzebski Węgiel II 2:0 (15:11, 15:13)
UKS Tytan Ostrowy- Chełm I 2:0 (15:4, 19:17)
UKS Tytan Ostrowy- Resovia Rzeszów II 1:2 (19:17, 11:15, 7:11)
UKS Tytan Ostrowy- Jastrzębski Węgiel I 2:0 (15:11, 15:10)
UKS Tytan Ostrowy- Nysa I 2:0 (20:18, 15:12)
UKS Tytan Ostrowy- Kędzierzyn Koźle 19 2:0 (15:12, 17:15)

Po rozegraniu wszystkich spotkań w drugim etapie nasz zespół zajmuje drugie miejsce w grupie i ostatecznie będzie walczył o miejsca 13-16.

Trzeci etap.
Grupa D
1. Resovia Rzeszów II
2. Sparta Kraków I
3. UKS Tytan Ostrowy
4. Sparta Kraków II

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Sparta Kraków I 0:2 (13:15, 13:15)
UKS Tytan Ostrowy- Sparta Karków II 0:2 (13:15, 12:15)
UKS Tytan Ostrowy- Resovia Rzeszów II 1:2 (19:17, 11:15, 7:11) wynik przepisany z poprzedniego etapu. 

Ostatecznie zajmujemy 16 miejsce na 26 zespołów biorących udział w całym turnieju.

Skład zespołu:
Gruczalski Łukasz
Konecki Piotr
Kotowicz Kamil

Podziękowania dla Pana Sławomira Koneckiego, który podczas całych zawodów pełnił rolę trenera oraz opiekuna!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.