Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "trójki" dziewcząt

WYDARZENIA » Turnieje

W sobote 29.12.2018 braliśmy udział w kolejnej edycji Ogólnpolskiego Turnieju Łaskovia Olimp Cup w kategorii "trójek" dziewcząt. Bardzo silnie obsadzone zawody, w których udział brały kluby z całej Polski. Jak zaprezentował się nasz zespół dowiecie się z artykułu poniżej. Zapraszamy do lektury.

Turniej został podzielony na trzy etapy. Każdy mecz to jeden set do 15 punktów- do dwóch punktów przewagii.
W pierwszym drużyny zostały podzielone na cztery siedmiozespołowe grupy (nasza grupa jako jedyna była sześciozespołowa).
Do drugiego etapu awansowały po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy, które zostaly przydzielone do dwóch ośmiozespołowych grup (wyniki z pierwszego etapu zostały "sksowane").
Trzeci etap został przenaczony na pólfinały (awansowały dwie najlepsze ekipy z dwóch grup), mecz o trzecie miejsce oraz finał.

UKS Tytan Ostrowy- Joker Tomaszów Mazowiecki 13 II 15:5

Po pierwszym etapie zajmujemy czwarte miejsce w grupie i awansujemy do kolejnej rundy walcząc o miejsca 1-16.

UKS Tytan Ostrowy- Radków II 15:11

Ostatecznie zajmujemy 10 miejsce w całym turnieju na 27 startujących drużyn.