Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "czwórki" dziewcząt

WYDARZENIA » Turnieje

W niedziele 30.12.2018 ponownie udaliśmy się do Łasku na Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Łaskovia Olimp Cup 2018. W tym dniu rywalizowaliśmy w kategorii "czwórki" dziewcząt. Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się w rozwinięciu artykułu.

Turniej został podzielony na trzy etapy. Każdy mecz to jeden set do 15 punktów- do dwóch punktów przewagii.
W pierwszym drużyny zostały podzielone na cztery sześciozespołowe grupy (nasza grupa jako jedyna była pięciozespołowa).
Do drugiego etapu awansowały po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy, które zostaly przydzielone do dwóch sześciozespołowych grup (wyniki z pierwszego etapu zostały "sksowane").
Trzeci etap został przenaczony na pólfinały (awansowały dwie najlepsze ekipy z dwóch grup), mecz o trzecie miejsce oraz finał.

UKS Tytan Ostrowy- Kluczewsko II 15:4

Po pierwszym etapie zajmujemy drugie miejsce w grupie i awansujemy do kolejnej rundy walcząc o miejsca 1-8.

UKS Tytan Ostrowy- GLKS Nadarzyn I 11:15

Ostatecznie zajmujemy 5 miejsce w całym turnieju na 23 startujące drużyny.

Skład drużyny:
1. Pikuła Otylia
2. Konieczna Ola
3. Ciesielska Martyna
4. Krawczyk Oliwia
5. Kupka Oliwia

Bardzo dobry turniej w wykonaniu naszej drużyny. Zawodniczki w każdym spotkaniu wykazały ogromną wole walki oraz poświęcenie. Przegrywając ze Zgierzem 9:14 zespół nie poddał się i zwyciężył 18:16. Brawo dziewczyny!!!
Zajmujemy bardzo wysokie 5 miejsce w turnieju, w którym grały czołowe kluby z całej Polski.

Podziękowanie dla wszystkich rodziców, którzy po raz kolejny byli razem z nami i dopingowali drużyne!!!