Ogólnopolski Turniej siatkarskich singli w Nadarzynie

WYDARZENIA » Turnieje

W sobote 8.06.2019 udaliśmy się do Nadarzyna na III Ogólnopolski Turniej Siatkarskich Singli. W zawodach brało udział 45 zawodniczek z całej Polski w tym 8 z naszego klubu.

Wszystkie zawodniczki zostały podzielone na 3 grupy po 15 osób każda. Grano jednego seta do 11 pkt (bez przewagi). Awans do kolejnej rundy uzyskiwały po 2 najlepsze zawodniczki z każdej grupy.

Ze względu na bardzo dużo równocześnie rozgrywanych spotkań nie można było spisać wszystkich wyników.
Podajemy miejsca jakie zajęły nasze zawodniczki po rozegraniu rundy zasadniczej:

11 miejsce- Kasprzyk Wiktoria

Do rundy finałowej awansowała Zych Nikola, która ostatecznie zajęła 6 miejsce na 45 startujących zawodniczek.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za walke w całym turnieju oraz rodzicom, którzy pełnili role trenerów podczas całego turnieju!!!