Jesienny Ogólnopolski Turniej Dwójek w Nadarzynie

WYDARZENIA » Turnieje
Jesienny Ogólnopolski Turniej Dwójek w Nadarzynie

W sobote 26.10.2019 nasze zawodniczki brały udział w Jesiennym Ogólnpolskim Turnieju Dwójek w Nadarzynie. W zawodach wystawiliśmy trzy drużyny z naszego klubu. Bliższa relacja znajduje się w rozwinięciu artykułu.

W turnieju brały udział 54 zespoły z całej Polski, które zostały podzielone na 6 grup po 9 drużyn. Grano jednego seta do 15 punktów. Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym w zależności od zajętego miejsca w grupie każda z drużyn została przydzielona do kolejnych grup drugiego etapu, w którym walczyła o konkretne miejsce.

UKS Tytan Ostrowy I (Sznober Emilia, Zych Nikola)

I Etap.
UKS Tytan Ostrowy I- Saska Warszawa I 15:10
UKS Tytan Ostrowy I- UKS Lesznowola II 15:12
UKS Tytan Ostrowy I- Sparta Warszawa II 15:6
UKS Tytan Ostrowy I- SPS Zbąszynek II 17:19
UKS Tytan Ostrowy I- MKS Dwójka Zawiercie VI 15:11
UKS Tytan Ostrowy I- Dębina Nieporęt I 15:11
UKS Tytan Ostrowy I- SKS Szóstka Biała Podlaska III 15:5
UKS Tytan Ostrowy I- Sparta Grodzisk I 15:10

Po pierwszym etapie drużyna UKS Tytan Ostrowy I zajęła pierwsze miejsce w grupie i w kolejnym etapie rywalizowała o miejsca 1-12

Etap II.
UKS Tytan Ostrowy I- Lider Konstantynów Łódzki I 5:15
UKS Tytan Ostrowy I- Krótka Mysiadło I 6:15
UKS Tytan Ostrowy I- Lesznowola II 15:12
UKS Tytan Ostrowy I- MKS Dwójka Zawiercie II 15:13
UKS Tytan Ostrowy I- Aleksandria Aleksandrów Kujawski I 15:13

Ostatecznie drużyna UKS Tytan Ostrowy I zajęła 8 miejsce w całym turnieju.

UKS Tytan Ostrowy II (Leśnikowska Nadia, Soboniak Patrycja)

I Etap.
UKS Tytan Ostrowy II- Krótka Mysiadło I 4:15
UKS Tytan Ostrowy II- Dębina Nieporęt II 5:15
UKS Tytan Ostrowy II- SPS Zbąszynek I 4:15
UKS Tytan Ostrowy II- Sferis GLKS Nadarzyn III 15:8
UKS Tytan Ostrowy II- KKS Kozienice II 15:13
UKS Tytan Ostrowy II- MKS Dwójka Zawiercie II 5:15
UKS Tytan Ostrowy II- Volley Płock IV 5:15
UKS Tytan Ostrowy II- Lider Konstantynów II 15:13

Po pierwszym etapie drużyna UKS Tytan Ostrowy II zajęła szóste miejsce w grupie i w kolejnym etapie rywalizowała o miejsca 31-36.

Etap II.
UKS Tytan Ostrowy II- Sparta Warszawa I 7:15
UKS Tytan Ostrowy II- Sferis GLKS Nadarzyn II 10:15
UKS Tytan Ostrowy II- Volley Płock II 12:15
UKS Tytan Ostrowy II- Aleksandria Aleksandrów Kujawski IV 15:10
UKS Tytan Ostrowy II- Szóstka Biała Podlaska III 5:15

Ostatecznie drużyna UKS Tytan Ostrowy II zajęła 36 miejsce w całym turnieju.

UKS Tytan Ostrowy III (Kasprzyk Wiktoria, Konecka Lucyna, Winkler Natalia)

I Etap.
UKS Tytan Ostrowy III- Sferis GLKS Nadarzyn I 2:15
UKS Tytan Ostrowy III- Aleksandria Aleksandrów Kujawski III 10:15
UKS Tytan Ostrowy III- Olimp Mińsk Mazowiecki I 15:7
UKS Tytan Ostrowy III- MKS Dwójka Zawiercie V 6:15
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Warszawa I 11:15
UKS Tytan Ostrowy III- UKS Lesznowola I 4:15
UKS Tytan Ostrowy III- Volley Płock I 8:15
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Grodzisk IV 15:13

Po pierwszym etapie drużyna UKS Tytan Ostrowy III zajęła siódme miejsce w grupie i w kolejnym etapie rywalizowała o miejsca 37-42

Etap II.
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Grodzisk III 15:5
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Grodzisk Mazowiecki III 11:15
UKS Tytan Ostrowy III- Volley Płock IV 4:15
UKS Tytan Ostrowy III- Saska Warszawa II 4:15
UKS Tytan Ostrowy III- Sparta Grodzisk I 7:15

Ostatecznie drużyna UKS Tytan Ostrowy III zajęła 41 miejsce w całym turnieju.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy pojechali na turniej i pełnili funkcje opiekunów oraz trenerów podczas wszystkich spotkań!!!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1) Dwójka Zawiercie 1

2) Krótka Mysiadło 1

3) Lider Konstantynów 1

4) UKS Lesznowola 1

5) Szóstka Biała Podlaska 1

6) UKS Lesznowola 2

7) 34 Volley Łódź 1

8) Tytan Ostrowy 1

9) Sferis GLKS Nadarzyn 1

10) Dwójka Zawiercie 2

11) Aleksandria Aleksandrów Kujawski 1

12) Iskra Warszawa 1

13) SPS Zbąszynek 2

14) Szóstka Biała Podlaska 2

15) Dwójka Zawiercie 5

16) Dębina Nieporęt 2

17) Dwójka Zawiercie 3

18) Aleksandria Aleksandrów Kujawski 2

19) Saska Warszawa 1

20) Volley Płock 1

21) Dwójka Zawiercie 4

22) Lider Konstantynów 4

23) Szóstka Biała Podlaska 4

24) SPS Zbąszynek 1

25) MOS WOLA 1

26) Dębina Nieporęt 1

27) Aleksandria Aleksandrów Kujawski 3

28) Volley Płock 2

29) Lider Konstantynów 2

30) KKS Kozienice 1

31) Szóstka Biała Podlaska 3

32) Sferis GLKS Nadarzyn 2

33) Sparta Warszawa 1

34) Volley Płock 2

35) Aleksandria Aleksandrów Kujawski 4

36) Tytan Ostrowy 2

37) Volley Płock 4

38) Saska Warszawa 2

39) Sparta Grodzisk 1

40) Sparta Grodzisk 3

41) Tytan Ostrowy 3

42) Sparta Grodzisk 2

43) Dwójka Zawiercie 6

44) KKS Kozienice 2

45) Sparta Grodzisk 4

46) Olimp Mińsk Mazowiecki 3

47) 34 Volley Łódź 2

48) Olimp Mińsk Mazowiecki 4

49) Sparta Warszawa 2

50) Sferis GLKS Nadarzyn 3

51) Olimp Mińsk Mazowiecki 2

52) Olimp Mińsk Mazowiecki 1

53) Sferis GLKS Nadarzyn 4

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.