Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "dwójki" dziewcząt 2019

WYDARZENIA » Turnieje
Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "dwójki" dziewcząt 2019

Okres międzyświateczny w naszym klubie przebiegał bardzo intensywnie a to za sprawą uczestnictwa naszych drużyn w trzydniowym Ogólnpolskim Turnieju Mini Siatkówki w Łasku. W tym artykule opisujemy kategorie "dwójek", w której reprezentowały nas dwie drużyny.

Turniej został podzielony na trzy etapy. Każdy mecz to jeden set do 15 punktów- do dwóch punktów przewagii.
W pierwszym drużyny zostały podzielone na sześć sześciozespołowych grup.
Do drugiego etapu awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które zostaly przydzielone do dwóch sześciozespołowych grup (wyniki z pierwszego etapu zostały "skasowane").
Trzeci etap został przenaczony na pólfinały (awansowały dwie najlepsze ekipy z dwóch grup), mecz o trzecie miejsce oraz finał.

Etap pierwszy.
UKS Tytan Ostrowy II (Soboniak Patrycja, Konecka Lucyna, Kasprzyk Wiktoria, Konecka Lucyna)

Grupa B
1. ECO Uni Opole I
2. Esperanto Warszawa
3. ŁKS Siatkówka Żeńska II
4. Salos Staniątki III
5. Lider Konstantynów Łódzki I
6. UKS Tytan Ostrowy II

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy II- ECO Uni Opole I 2:15
UKS Tytan Ostrowy II- Esperanto Warszawa 8:15
UKS Tytan Ostrowy II- ŁKS Siatkówka Żeńska II 9:15
UKS Tytan Ostrowy II- Salos Staniątki III 15:13
UKS Tytan Ostrowy II- Lider Konstantynów Łódzki I 4:15

Po pierwszym etapie zespół UKS Tytan Ostrowy II zajął piąte miejsce w grupie i w kolejnej turze rywalizował o miejsca 25- 30.

Etap drugi.
Grupa K
1. Salos Staniątki I
2. SP/Arka Kluczewsko II
3. Debina Nieporęt III
4. JKS SMS Jasrzębie III
5. Łaskovia Łask I
6. UKS Tytan Ostrowy II

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy II- Salos Staniątki I 16:14
UKS Tytan Ostrowy II- SP/Arka Kluczewsko II 18:16
UKS Tytan Ostrowy II- Dębina Nieporęt III 5:15
UKS Tytan Ostrowy II- JKS SMS Jastrzębie III 8:15
UKS Tytan Ostrowy II- Łaskovia Łask I 10:15

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy II zajął 29 miejsce na 36 startujących drużyn.

Etap pierwszy.
UKS Tytan Ostrowy I (Sznober Emilia, Zych Nikola, Leśnikowska Nadia)

Grupa D
1. UKS Tytan Ostrowy I
2. Dębina Nieporęt II
3. Lider Konstantynów III
4. Media Gold Prądniczanka Kraków
5. Siatka Zgierz III
6. Łaskovia Łask I

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy I- Dębina Nieporęt II 15:9
UKS Tytan Ostrowy I- Lider Konstantynów Łódzki III 15:8
UKS Tytan Ostrowy I- Łaskovia Łask I 15:3
UKS Tytan Ostrowy I- Media Gold Prądniczanka Kraków 4:15
UKS Tytan Ostrowy I- Siatka Zgierz III 15:7

Po pierwszym etapie zespół UKS Tytan Ostrowy I zajął drugie miejsce w grupie i w kolejnej turze rywalizował o miejsca 1- 12.

Grupa G:
1. Dębina Niporęt I
2. Sferis GLKS Nadarzyn I
3. Sukces Komprachcice
4. UKS Tytan Ostrowy I
5. Czwórka Aleksandrów Łódzki 
6. Lider Konstantynów Łódzki

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy I- Dębina Niporęt I 13:15
UKS Tytan Ostrowy I- Sferis GLKS Nadarzyn 15:9
UKS Tytan Ostrowy I- Sukces Komprachcice 15:7
UKS Tytan Ostrowy I- Czwórka Aleksandrów Łódzki 6:15
UKS Tytan Ostrowy I- Lider Konstantynów Łódzki 6:15

Mecz o 7 miejsce:
UKS Tytan Ostrowy I- Wieża Radków I 15:11

Po drugim etapie zespół UKS Tytan Ostrowy I zajął czwarte miejsce w grupie dzięki czemu w ostatnim meczu rywalizował o miejsce siódme.

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy I zajął 7 miejsce na 36 startujących drużyn.

Klasyfikacja końcowa:

1. Media Gold Prądniczanka Kraków
2. Czwórka Aleksandrów Łódzki
3. JKS SMS Jastrzębie Zdrój I
4. UKS Lider Konstantynów Łódzki I
5. Joker Świecie
6. Dębina Nieporęt I
7. Tytan Ostrowy I
8. Wieża Radków I
9. ECO Uni Opole I
10. Sukces Komprachcice
11. Lider II Konstantynów Łódzki
12. Sferis GLKS Nadarzyn
13. Esperanto Warszawa
14. ECO Uni Opole II
15. Wieża Radków II
16. Beta Błonie
17. Lider Konstantynów Łódzki III
18. Łaskovia Łask III
19. SP/Arka Kluczewsko I
20. ŁKS Siatkówka Żeńska II
21. Dębina Nieporęt II
22. Siatka Zgierz I
23. Salos Staniątki II
24. Volley 34 Łódź
25. Dębina Nieporęt III
26. Łaskovia Łask I
27. SP/Arka Kluczewsko II
28. JKS SMS Jastrzębie II
29. Tytan Ostrowy II
30. Salos Staniątki I
31. Siatka Zgierz II
32. Siatka Zgierz III
33. ŁKS Siatkówka Żeńska I
34. ECO Uni Opole III
35. Łaskovia Łask III
36. Salos Staniątki III


Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.