III Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki w Kluczewsku

WYDARZENIA » Turnieje
III Ogólnopolski Turniej Mini siatkówki w Kluczewsku

W sobote 1.02.2020 nasze dwie drużyny "dwójek" dziewcząt brały udział w Ogólnopolskim Turnieju w Kluczewsku (woj. Świętokrzyskie). W zawodach uczestniczyło 26 drużyn z 6 województw.

Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym drużyny zostały podzielone na pięć grup (cztery po pięć zesołów, jedna sześciozespołowa). Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym drużyny, które zajęły pierwsze dwa miejsca utworzyły dwie grupy po pięć zespołów, które walczyły o miejsca 1-10. Pozostałe zespoły w zależności od zajętego miejsca w drugim etapie walczyły o dalsze miejsca.

I Etap

Grupa B
1. Kluczewsko II
2. Biała Podlaska V
3. Wieliczka II
4. Tuszyn I
5. UKS Tytan Ostrowy II

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy II- Kluczewsko II 10:15
UKS Tytan Ostrowy II- Biała Podlaska V 6:15
UKS Tytan Ostrowy II- Wieliczka III 15:13
UKS Tytan Ostrowy II- Tuszyn I 15:13

Po pierwszej fazie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął 4 miejsce i w drugim etapie walczył o miejsca 16-20.


Grupa E
1. Kielce
2. Tuszyn II
3. UKS Tytan Ostrowy I
4. Opole III
5. Biała Podlaska I
6. Radoszyce I

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy I- Kielce 15:8
UKS Tytan Ostrowy I- Tuszyn II 15:4
UKS Tytan Ostrowy I- Opole III 15:10
UKS Tytan Ostrowy I- Biała Podlaska I 10:15
UKS Tytan Ostrowy I- Radoszyce I 15:3

Po pierwszej fazie zespół UKS Tytan Ostrowy I zajął 2 miejsce i w drugim etapie walczył o miejsca 1-10.

II Etap

Grupa G (o miejsca 1-10)
1. Biała Podlaska IV
2. Biała Podlaska V
3. Biała Podlaska II
4. Wieliczka I
5. UKS Tytan Ostrowy I

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy I- Biała Podlska IV 21:17
UKS Tytan Ostrowy I- Biała Podlaska V 21:9
UKS Tytan Ostrowy I- Biała Podlska II 13:21
UKS Tytan Ostrowy I- Wieliczka I 13:21

Po drugiej fazie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął 3 miejsce i w ostatnim etapie walczył o miejsce 5.

Mecz o 5 miejsce:
UKS Tytan Ostrowy I- Opole I 16:21

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął 6 miejsce na 26 drużyn całego turnieju.

Grupa I (o miejsca 16:20)
1. Ostrowiec Świętokrzyski II
2. UKS Tytan Ostrowy II
3. Opole III
4. Dobromierz II
5. Tuszyn II

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy II- Ostrowiec Świętokrzyski II 21:18
UKS Tytan Ostrowy II- Opole III 9:21
UKS Tytan Ostrowy II- Dobromierz II 21:16
UKS Tytan Ostrowy II- Tuszyn II 6:21

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy II zajął 19 miejsce na 26 drużyn całego turnieju.

Skład naszych zespołów:

UKS Tytan Ostrowy I
Sznober Emilia
Zych Nikola
Leśnikowska Nadia

UKS Tytan Ostrowy
1. Soboniak Patrycja
2. Konecka Lucyna
3. Kasprzyk Wiktoria
4. Winkler Natalia

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNICZEK!!!

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA OPIEKE ORAZ PEŁNIENIE FUKNKCJI TRENERÓW PODCZAS ZAWODÓW!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.