Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "trójki" dziewcząt 2019

WYDARZENIA » Turnieje
Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "trójki" dziewcząt 2019

Okres międzyświateczny w naszym klubie przebiegał bardzo intensywnie a to za sprawą uczestnictwa naszych drużyn w trzydniowym Ogólnpolskim Turnieju Mini Siatkówki w Łasku. W tym artykule opisujemy kategorie "trójek", w której reprezentował nas jeden zespół.

Turniej został podzielony na trzy etapy. Każdy mecz to jeden set do 15 punktów- do dwóch punktów przewagii.
W pierwszym drużyny zostały podzielone na cztery sześciozespołowe grupy.
Do drugiego etapu awansowały po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy, które zostaly przydzielone do dwóch sześciozespołowych grup (wyniki z pierwszego etapu zostały "skasowane").
Trzeci etap został przenaczony na pólfinały (awansowały dwie najlepsze ekipy z dwóch grup), mecz o trzecie miejsce oraz finał.

Etap I

Grupa C
1. Lider Konstantynów Łódzki I
2. MOS Wola Warszawa
3. Esperanto Warszawa
4. Prądniczanka Kraków II
5. Joker Świecie
6. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy- Lider Konstantynów Łódzki I 3:15
UKS Tytan Ostrowy- MOS Wola Warszawa 3:15
UKS Tytan Ostrowy- Esperanto Warszawa 3:15
UKS Tytan Ostrowy- Prądniczanka Kraków II 3:15
UKS Tytan Ostrowy- Joker Świecie 3:15

Po pierwszym etapie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął szóste miejsce w grupie i w kolejnej turze walczył o miejsca 19- 24.

Etap II

Grupa H
1. Łaskovia Łask
2. Esperanto Warszawa
3. Wieża Radków II
4. Lider Konstantynów Łódzki II
5. KS Gorce Nowy Targ II
6. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy- Łaskovia Łask 12:15
UKS Tytan Ostrowy- Esperanto Warszawa 15:9
UKS Tytan Ostrowy- Wieża Radków II 10:15
UKS Tytan Ostrowy- Lider Konstantynów Łódzki II 4:15
UKS Tytan Ostrowy- KS Gorce Nowy Targ II 15:8

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął 22 miejsce na 24 startujące drużyny.

Skład zespołu:
Orszulak Wiktoria
Orszulak Roksana 
Ligęza Ola
Zawadzka Jagoda
Piech Weronika

Ostateczna klasyfikacja w kategorii trójek:
1. Victoria Lubowidz/Polonez Wyszków
2. Wieża I Radków
3. Sferis GLKS Nadarzyn
4. UKS Atena Warszawa
5. Lider I Konstantynów Łódzki
6. JKS SMS Jastrzębie Zdrój
7. ECO Uni I Opole
8. Prądniczanka Media Gold I Kraków
9. Prądniczanka Media Gold II Kraków
10. Salos Staniątki
11. Esperanto I Warszawa
12. ECO Uni II Opole
13. Joker Świecie
14. Volley 34 Łódź
15. Spartakus Lniano
16. MOS Wola Warszawa
17. Gorce I Nowy Targ
18. Beta Błonie
19. Wieża II Radków
20. Lider II Konstantynów Łódzki
21. Łaskovia Łask
22. Tytan Ostrowy
23. Gorce II Nowy Targ
24. Esperanto II Warszawa



Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.