Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "czwórki" dziewcząt 2019

WYDARZENIA » Turnieje
Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Łasku- "czwórki" dziewcząt 2019

Okres międzyświateczny w naszym klubie przebiegał bardzo intensywnie a to za sprawą uczestnictwa naszych drużyn w trzydniowym Ogólnpolskim Turnieju Mini Siatkówki w Łasku. W tym artykule opisujemy kategorie "czwórek", w której reprezentował nas jeden zespół.

Turniej został podzielony na trzy etapy. Każdy mecz to jeden set do 15 punktów- do dwóch punktów przewagii.
W pierwszym drużyny zostały podzielone na cztery sześciozespołowe grupy.
Do drugiego etapu awansowały po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy, które zostaly przydzielone do dwóch sześciozespołowych grup (wyniki z pierwszego etapu zostały "skasowane").
Trzeci etap został przenaczony na pólfinały (awansowały dwie najlepsze ekipy z dwóch grup), mecz o trzecie miejsce oraz finał.

Etap I

Grupa D
1. Dunajec Nowy Sącz
2. Lider Konstantynów Łódzki
3. Łaskovia Łask III
4. Beta Błonie
5. Spartakus Lniano
6. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy- Dunajec Nowy Sącz 11:15
UKS Tytan Ostrowy- Lider Konstantynów II 7:15
UKS Tytan Ostrowy- Łaskovia Łask III 14:16
UKS Tytan Ostrowy- Beta Błonie 12:15
UKS Tytan Ostrowy- Spartakus Lniano 6:15

Po pierwszym etapie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął szóste miejsce w grupie i w kolejnej turze walczył o miejsca 19- 24.

Etap II


Grupa H
1. Eco Uni Opole II
2. Siatkarz Koło II
3. Esperanto Warszawa 
4. Siatkarz Koło I
5. Salos Staniątki II
6. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy- Eco Uni Opole II 15:10
UKS Tytan Ostrowy- Siatkarz Koło II 15:8
UKS Tytan Ostrowy- Esperanto Warszawa 15:5 
UKS Tytan Ostrowy- Siatkarz Koło I 15:13
UKS Tytan Ostrowy- Salos Staniątki II 15:11

Ostatecznie zespół UKS Tytan Ostrowy zajął 19 miejsce na 24 startujące drużyny.

Skład zespołu:
Kaptur Nikola
Sadowska Zuzanna
Bańska Emilia
Załoga Wiktoria
Zych Nikola
Sznober Emilia

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. Łaskovia I Łask
2. Spartakus Lniano
3. Dwójka Zawiercie
4. Salos I Staniątki
5-6. Dunajec Nowy Sącz
5-6. Beta Błonie
7-8. GLKS Nadarzyn
7-8. Victoria Lubowidz/Polonez Wyszków
9-10. JKS SMS Jastrzębie Zdrój
9-10. Volley 34 Łódź
11-12. Gorce Nowy Targ
11-12. Joker 13 Tomaszów Mazowiecki
13. Lider I Konstantynów Łódzki
14. Lider II Konstantynów Łódzki
15. Wieża Radków
16. Łaskovia II Łask
17. Łaskovia III Łask
18. Joker Świecie
19. Tytan Ostrowy
20. Siatkarz I Koło
21. ECO Uni Opole
22. Esperanto Warszawa
23. Salos II Staniątki
24. Siatkarz II Koło

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.