II kolejka Śląskiej Ligi Młodziczek. Sezon 2018/2019

W sobote 13.10.2018 rozgrywaliśmy drugą kolejke Śląskiej Ligi Młodziczek. W tym dniu pełniliśmy rolę gospodarza turnieju a naszymi przeciwnikami były zespoły UKS Stars Volley Częstochowa oraz MKS Dwójka Zawiercie I.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Stars Volley Częstochowa 2:0 (25:7, 25:8)
Całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny. Szybko obejmowaliśmy prowadzenie, które następnie systematycznie powiększaliśmy. Gładkie zwycięstwo w obu setach do 7 i 8.

MKS Dwójka Zawiercie I- UKS Stars Volley Częstochowa 2:0 (25:3, 25:0)

UKS Tytan Ostrowy- MKS Dwójka Zawiercie I 0:2 (19:25, 10:25)
Początek seta bardzo wyrównany. Niestety z biegiem czasu nasz zespół zaczął popełniać zbyt dużo błędów. Przegrywajać 4:9 bierzemy pierwszy czas. Po nim obraz gry się nie zmienia i przy stanie 7:16 wykorzystujemy ostatnią przerwę. Zrywamy się do walki i częściowo odrabiamy starty jednak ostatecznie przegrywamy seta 19:25.

Druga partia od samego początku nie układa się po naszej myśli. Proste błędy i duże problemy ze skończeniem pierwszej akcji sprawiają, że przegrywamy 1:6 i prosimy o pierwszą przerwę. Niestety przeciwniczki nie odpuszczają i konsekwentnie powiększa przewagę. Ostatecznie przegrywamy drugiego seta 10:25 i całe spotkanie 0:2.

Skład zespołu: Król W (k), Zielonka O, Przewoźnik W, Pikuła O, Wolna M, Świąć P oraz Ciesielska M, Owczarek N, Konieczna A, Kupka O

Po drugim turnieju pierwszego etapu mamy na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Aktualnie zajmujemy piąte miejsce. Przed nami dwa turnieje w pierwszym (geograficznym) etapie. Po nich w zależności od zajętego miejsca trafimy do jednej z sześciu grup i przez kolejne trzy etapy będziemy walczyć o jak najwyższe miejsce na zakończenie rozgrywek.