K+S 2016/2017 "czwórki" chłopców. I-szy etap, I-szy turniej

WYDARZENIA » Kinder + Sport

W niedziele 20.11.2016 zainaugurowaliśmy zmagania w tegorocznym turnieju Kinder + Sport. Kategoria "czwórek" chłopców rywalizowała w Będzinie. Nasz klub reprezentowała jedna drużyna.

Panowie występują w grupie 1-szej która składa się z następujących zespołów:
1. M-Volley/ Norwid Cz-wa I
2. UKS Tytan Ostrowy
3. UKS Gabler Jedynka Jaworzno II
4. UKS Wolę Volley Świętochłowice II
5. UKS Źródełko Katowice I

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Źródełko Katowice I 1:2 (9:15, 15:10, 7:11)
Rozgrywamy bardzo słabe spotkanie. Rywal jest jak najbardziej w naszym zasięgu jednak my popełniamy mnóstwo prostych, niewymuszonych błędów zwłaszcza w elemencie zagrywki.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Gabler Jedynka Jaworzno II 2:0 (15:8, 15:13)
Zdecydowanie lepiej zagrywamy i gramy poprawnie w obronie. Zasłużenie wygrywamy w dwóch setach.

UKS Tytan Ostrowy- UKS Wolę Volley Świętochłowice II 1:2 (12:15, 15:10, 7:11)
Kolejny przeciwnik w naszym zasięgu i po raz kolejny przegrywamy przez błędy własne. Psujemy bardzo dużo zagrywek (około 5-6 w secie) nie dając sobie tym samym szans na zwycięstwo.

UKS Tytan Ostrowy- M-Volley/ Norwid Cz-wa I 0:2 (5:15, 7:15)
Próbujemy walczyć jednak poziom sportowy przeciwnika jest znacznie wyższy i przegrywamy 0:2.

Patrząc na poziom sportowy grupy powinniśmy wygrać trzy spotkania. Jednak przy takiej ilości popsutych zagrywek nie dawaliśmy sobie szansy na jakikolwiek pozytywny wynik. Obecnie zajmujemy ostatnie miejsce w grupie i będziemy musieli się mocno postarać w rewanżach żeby odrobić straty z pierwszego turnieju.

Turniej rewanżowy odbędzie się dnia 11.12.2016 (niedziela) w Będzinie- Łagisza ul. Jedności 38. Początek rozgrywek godz. 9.00.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników!!!