K+S 2017/2018 "dwójki" dziewcząt i chłopców III-ci etap II-gi turniej

WYDARZENIA » Kinder + Sport
K+S 2017/2018 "dwójki" dziewcząt i chłopców III-ci etap II-gi turniej

W sobote 24.02.2018 zostały rozegrane rewanżowe turnieje trzeciego etapu Kinder + Sport w kategorii dwójek chłopców i dziewcząt. Nasze żeńskie zespoły rywalizowały w Zawierciu natomiast chłopcy udali się do Jaworzna. 

Dwójki dziewcząt.
Grupa 80
1. UKS Tytan Ostrowy II
2. UKS Tytan Ostrowy I
3. MKS Dąbrowa Górnicza II
4. MKS Dąbrowa Górnicza IV

Wyniki spotkań z udziałem naszych drużyn:
UKS Tytan Ostrowy II- MKS Dąbrowa Górnicza IV 2:0 (15:10, 15:7)
UKS Tytan Ostrowy I- MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (15:1, 15:9)
UKS Tytan Ostrowy II- UKS Tytan Ostrowy I 0:2 (10:15, 6:15)
UKS Tytan Ostrowy I- MKS Dąbrowa Górnicza IV 2:0 (15:3, 15:3)
UKS Tytan Ostrowy II- MKS Dąbrowa Górnicza II 1:2 (8:15, 15:4, 9:11)

Tabela po II-gim turnieju, III-go etapu

Miejsce Zespół Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy I
12 12:0 180:65
2 UKS Tytan
Ostrowy II
9 7:6 159:142
3 MKS Dąbrowa 
Górnicza II
9 6:7 120:166
4 MKS Dąbrowa
Górnicza IV
6 0:12 94:180
Obie nasze drużyny awansowały do czwartego etapu!!!

Dwójki chłopców
Grupa 42
1. Anbud MKS Będzin III
2. UKS Tytan Ostrowy II
3. M-Volley/Norwid Częstochowa II
4. MUKS Michałkowice III
5. Anbud MKS Bedzin IV

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy II- Anbud MKS Będzin IV 2:1 (15:9, 17:19, 11:2)
UKS Tytan Ostrowy II- M-Volley/Norwid Częstochowa II 2:0 (15:6, 15:7)
UKS Tytan Ostrowy II- MUKS Michałkowice III 2:0 (15:8, 15:10)
UKS Tytan Ostrowy II- Anbud MKS Będzin III 2:1 (13:15, 15:8, 11:5)

Tabela po II-gim turnieju, III-go etapu

Miejsce Zespół Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy II
16 16:3 274:163
2 Anbud MKS
Bedzin IV
12 10:9 222:247
3 Anbud MKS
Będzin III
12 9:9 227:219
4 M-Volley/Norwid
Częstochowa II
10 6:13 255:263
5 MUKS 
Michałkowice III
10 5:12 196:237
Zespół UKS Tytan Ostrowy II awansował do czwartego etapu!!!

Grupa 45
1. Aluron Virtu Poręba
2. UKS Jedynka Jaworzno III
3. UKS Tytan Ostrowy I
4. UKS Jedynka Jaworzno II

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy I- UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:6, 15:10)
UKS Tytan Ostrowy I- UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (15:9, 8:15, 11:2)
UKS Tytan Ostrowy I- Aluron Virtu Poręba 2:0 (15:1, 15:1)

Tabela po II-gim turnieju, III-go etapu
Miejsce Zespół Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy I
12 12:3 207:135
2 UKS Jedynka 
Jaworzno II
9 9:7 196:170
3 UKS Jedynka
Jaworzno III
8 7:9 179:190
4 Aluron Virtu
Poręba
7 2:11 93:180
Zespół UKS Tytan Ostrowy I awansował do czwartego etapu!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.