K+S 2018/2019 "trójki, czwórki" dz i chł- I-szy etap, I-szy turniej

WYDARZENIA » Kinder + Sport
K+S 2018/2019 "trójki, czwórki" dz i chł- I-szy etap, I-szy turniej

W niedziele 11.11.2018 wystartował turniej Kinder + Sport sezonu 2018/2019. W Będzinie, Zawierciu oraz Katowicach nasze drużyny rywalizowały o jak najlepsze miejsca w grupach, które zapewnią im gre w jak najwyższych ligach w w drugim etapie. Poniżej prezentujemy wyniki, tabele po pierwszym turnieju oraz terminy zawodów rewanżowych.

Kategoria "trójki" dziewcząt.
Grupa 15
1. MKS Dwójka Zawiercie
2. UKSG Blachownia
3. MTS As Myszków
4. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (6:15, 2:15)
UKS Tytan Ostrowy- MTS As Myszków 2:0 (15:0, 15:0) walkower
UKS Tytan Ostrowy- UKSG Blachownia 2:0 (15:0, 15:0) walkower

Tabela po I-szym turnieju, I-ego etapu.
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 MKS Dwójka
Zawiercie
6 6:0 90:8
2 UKS Tytan
Ostrowy
5 4:2 68:30
3 UKSG
Blachownia
0 0:4 0:60
3 MTS As
Myszków
0 0:4 0:60
Turniej rewanżowy odbędzie się prawdopodobnie 1.12.2018. Miejsce rozgrywek nie zostało jeszcze ustalone.

Kategoria "czwórki" dziewcząt.
Grupa 4
1. UKS MOSM Bytom I
2. Sikret Gliwice I
3. KPKS Halemba I
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza II
5. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy- Sikret Gliwice I 2:0 (15:6, 15:7)
UKS Tytan Ostrowy- UKS MOSM Bytom I 2:1 (15:13, 9:15, 11:8)
UKS Tytan Ostrowy- KPKS Halemba I 2:0 (15:1, 15:0)
Na uwage zasługuje fakt, że nasza zawodniczka Oliwia Krawczyk wykonała w tym meczu dokładnie 32 zagrywki z rzędu i ani razu się nie pomyliła (dwie akcje były powtórzone stąd liczba 32 a nie 30).
UKS Tytan Ostrowy- UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza II 2:0 (15:2, 15:5)

Tebela po I-szym turnieju, I-ego etapu
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy
8 8:1 125:58
2 UKS MOSM
Bytom
7 7:2 126:66
3 KPKS 
Halemba I
6 4:5 83:108
4 Sikret
Gliwice I
5 3:6 80:117
5 UKS Dąbrowiak
Dąbrowa Górnicza II
4 0:8 55:120
Turniej rewanżowy odbędzie się prawdopodobnie 2.12.2018. Miejsce rozgrywek nie zostało jeszcze ustalone.

Kategoria "trójki" chłopców.
Dwa dni przed turniejem nasza grupa nieco sie zmieniła od pierwotnej i wyglądała następująco:
Grupa 4
1. Anbud MKS Będzin I
2. Wolęvolley Świętochłowice
3. UKS Tytan Ostrowy
4. UKS Jedynka Jaworzno III

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Wolęvolley Świętochłowice 2:0 (15:7, 15:10)
UKS Tytan Ostrowy- UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:5, 15:8)
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Będzin I 0:2 (11:15, 10:15)

Tabela po I-szym turnieju, I-ego etapu.
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 Anbud MKS 
Będzin I
6 6:0 90:37
2 UKS Tytan
Ostrowy
5 4:2 81:60
3 UKS Jedynka
Jaworzno III
4 2:4 50:79
4 Wolęvolley
Świętochłowice
3 0:6 45:90
Turniej rewanżowy odbędzie się prawdopodobnie 2.12.2018. Miejsce rozgrywek nie zostało jeszcze ustalone.

Kategoria "czwórki" chłopców.
Grupa 1
1. Hermapol M-Volley/Norwid Częstochowa I
2. Anbud MKS Będzin III
3. MKSR Pyskowice
4. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Hermapol M-Volley/Norwid Częstochowa I 2:1 (12:15, 17:15, 11:7)
UKS Tytan Ostrowy- MKSR Pyskowice 2:0 (15:12, 15:6)
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Pyskowice 2:0 (15:0, 15:0) walkower

Tabela po I-szym turnieju, I-ego etapu.
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy
6 6:1 100:55
2 Hermapol M-Volley/
Norwid Częstochowa I
5 5:2 97:57
3 MKSR 
Pyskowice
4 2:4 65:60
4 Anbud MKS 
Będzin III
0 0:6 0:90
Turniej rewanżowy odbędzie się prawdopodbnie 15:12.2018. Miejsce rozgrywek nie zostało jeszcze ustalone.

Gratulujemy bardzo dobrego występu wszystkim naszym drużynom oraz trzymamy kciuki za turnieje rewanżowe!!!

Dziękujemy rodzicom za pomoc podczas zawodów!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.