K+S 2018/2019 "trójki", "czwórki" dz i chł- I-szy etap, II-gi turniej

WYDARZENIA » Kinder + Sport
K+S 2018/2019 "trójki", "czwórki" dz i chł- I-szy etap, II-gi turniej

W ubiegłą niedziele 16.12.2018 zespoły "trójek" i "czwórek" chłopców oraz "czwórek" dziewcząt rozgrywały turnieje rewanżowe pierwszego etapu Kinder + Sport 2018/2019. Panowie rywalizowali w Częstochowie natomiast panie udały się na daleki wyjazd do Gliwic. Wszystkie wyniki oraz tabele znajdują się w rozwinięciu artykułu.

Kategoria "trójki" chłopców.
Grupa 4
1. Anbud MKS Będzin I
2. Wolęvolley Świętochłowice
3. UKS Tytan Ostrowy
4. UKS Jedynka Jaworzno III

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Wolęvolley Świętochłowice 2:0 (15:9, 15:10)
UKS Tytan Ostrowy- UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:9, 15:9)
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Będzin I 0:2 (12:15, 5:15)

Tabela po II-im turnieju, I-ego etapu.

Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 Anbud MKS
Będzin I
12 12:0 180:78
2 UKS Tytan
Ostrowy
10 8:4 158:127
3 UKS Jedynka
Jaworzno III
8 4:8 112:163
4 Wolęvolley
Świętochłowice
6 0:12 100:182
Drużyna UKS Tytan Ostrowy w drugim etapie będzie rywalizowała w drugiej lidze.

Kategoria "czwórki" chłopców.
Grupa 1
1. Hermapol M-Volley/Norwid Częstochowa I
2. Anbud MKS Będzin III
3. MKSR Pyskowice
4. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- Hermapol M-Volley/Norwid Częstochowa I 0:2 (9:15, 10:15)
UKS Tytan Ostrowy- MKSR Pyskowice 2:0 (17:15, 15:12)
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Będzin III 2:0 (15:6, 15:7)

Tabela po II-im turnieju, I-szego etapu.

Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 Hermapol M-Volley/
Norwid Częstochowa I
11 11:2 187:97
2 UKS Tytan
Ostrowy
11 10:3 181:125
3 MKSR 
Pyskowice
7 2:10 124:152
4 Anbud MKS 
Będzin III
4 2:10 54:172

Drużyna UKS Tytan Ostrowy w drugim etapie będzie rywalizowała w drugiej lidze.
Kategoria "czwórki" dziewcząt.
Grupa 4
1. UKS MOSM Bytom I
2. Sikret Gliwice I
3. KPKS Halemba I
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza II
5. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu.
UKS Tytan Ostrowy- Sikret Gliwice I 2:0 (15:2, 15:4)
UKS Tytan Ostrowy- UKS MOSM Bytom I 1:2 (12:15, 15:11, 8:11)
UKS Tytan Ostrowy- KPKS Halemba I 2:0 (15:0, 15:0) walkower
UKS Tytan Ostrowy- UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza II 2:0 (15:0, 15:0) walkower

Tabela po II-im turnieju, I-ego etapu
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy
15 15:3 250:101
2 UKS MOSM
Bytom
15 15:3 253:109
3 Sikret
Gliwice I
11 7:10 154:177
4 KPKS
Halemba I
6 4:11 83:198
5 UKS Dąbrowiak
Dąbrowa Górnicza II
4 0:14 55:210

Drużyna UKS Tytan Ostrowy w drugim etapie będzie rywalizowała w pierwszej lidze.

Gratulujemy wszystkim naszym zespołom oraz trzymamy kciuki za występy w kolejnych etapach turnieju!!!

Dziękujemy rodzicom za pomoc podczas wyjazdów oraz doping w czasie turniejów!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.