K+S 2018/2019 "trójki" i "czwórki" chłopców.

WYDARZENIA » Kinder + Sport
K+S 2018/2019 "trójki" i "czwórki" chłopców.

W ubiegły weekend 12-13.01.2019 swoje turnieje rozgrywali chłopcy z kategorii "trójek" oraz "czwórek". Szczegółowe wyniki znajdują się w rozwinięciu artykułu.

"Czwórki" chłopców. Turniej odbył się w sobote 12.01.2019 w Będzinie.

Skład naszej grupy:
1. MKSR Pyskowice
2. Anbud MKS Będzin II
3. UKS Tytan Ostrowy
4. UKS Trójka Mikołów
5. MOSM Tychy II
6. MUKS Sari SP 3 Żory

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy-MKSR Pyskowice 2:0 (15:0, 15:0) walkower
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Będzin II 1:2 (15:7, 10:15, 7:11)
UKS Tytan Ostrowy- UKS Trójka Mikołów 2:0 (15:11, 15:13)
UKS Tytan Ostrowy- MOSM Tychy 2:0 (15:0, 15:0) walkower
UKS Tytan Ostrowy- MUKS Sari SP 31 Żory 1:2 (9:15, 15:13, 1:12)

Tabela po turnieju.
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Trójka
Mikołów
9 8:2 145:69
2 Anbud MKS
Będzin II
9 8:3 146:89
3 UKS Tytan
Ostrowy
8 8:4 156:97
4 MUKS Sari
SP 31 Żory
8 6:5 143:95
5 MKSR 
Pyskowice
0 0:8 0:120
5 MOSM
Tychy II
0 0:8 0:120
Prawdopodobnie nie będzie turnieju rewanżowego w tym etapie więc nasza drużyna pozostaje w grupie trzeciej.

Skład zespołu:
1. Gruczalski Łukasz
2. Konecki Piotr
3. Kotowicz Kamil
4. Sznober Jakub
5. Wypych Adrian
6. Rysiewicz Jaś

"Trójki" chłopców. Turniej odbył się w niedziele 13.01.2019 w Żorach.

Skład naszej grupy:
1. KS Corona Rudniki I
2. Anbud MKS Będzin II
3. UKS Jedynka Jaworzno II
4. UKS Tytan Ostrowy

Wyniki spotkań z udziałęm naszej drużyny:
UKS Tytan Ostrowy- KS Korona Rudniki 2:1 (13:15, 15:12, 11:6)
UKS Tytan Ostrowy- UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (15:7, 15:13)
UKS Tytan Ostrowy- Anbud MKS Będzin II 2:0 (15:11, 15:8)

Tabela po turnieju.
Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy
6 6:1 99:72
2 KS Corona 
Rudniki I
5 5:2 95:85
3 Anbud MKS
Będzin II
4 2:4 75:83
4 UKS Jedynka
Jaworzno II
3 0:6 61:90
Prawdopodobnie nie będzie turnieju rewanżowego w tym etapie więc nasza drużyna uzyskała awans do pierwszej grupy.

Skład zespołu:
1. Gruczalski Łukasz
2. Konecki Piotr
3. Kotowicz Kamil
4. Sznober Jakub

Gratulujemy naszym męskim zespołom i trzymamy kciuki za rywalizacje w kolejnym etapie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdów oraz opieke nad naszymi zawodnikami!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.