K+S 2019/2020 "czwórki" dziewcząt. Szósty etap. Finał Wojewódzki.

WYDARZENIA » Kinder + Sport
K+S 2019/2020 "czwórki" dziewcząt. Szósty etap. Finał Wojewódzki.

We wtorek 23.06.2020 w Zawierciu nasza drużyna "czwórek" dziewcząt rywalizowała w Turnieju Finałowy Kinder + Sport Województwa Śląskiego. W zawodach brało udział osiem najlepszych ekip z naszego województwa. Oprócz nas w finale zagrały zespoły z Tychów, Zawiercia, Jastrzębia, Dąbrowy Górniczej, Żywca, oraz Katowic. 

Grupa B
1. JKS SMS Jastrzębie II
2. MOSM Tychy I 
3. UKS Tytan Ostrowy
4. MKS Dwójka Zawiercie 

Wyniki spotkań z udziałem naszego zespołu:
UKS Tytan Ostrowy- MOSM Tychy I 1:2 (10:15, 15:11, 9:11)
Bardzo słaby pierwszy set w naszym wykonaniu. Duża liczba błędów własnych i gładka przegrana. Druga partia zupełnie odmienna. Graliśmy mądrze w ataku oraz obronie co skutkowało pewną wygraną. Tie break to wojna nerwów. Wynik oscylował na styku jednak po trzech obronach nie potrafiliśmy skutecznie rozegrać piłki przez co przegrywamy te akcje i do tego psujemy zagrywkę w końcówce. Przegrywamy różnicą dwóch punktów popełniając cztery błędy...

UKS Tytan Ostrowy- MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (3:15, 5:15)
Mecz bez historii. Gładkie zwycięstwo Zawiercia.

UKS Tytan Ostrowy- JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (11:15, 11:15)
Kompletnie nieudane spotkanie w naszym wykonaniu. Masa prostych błędów z naszej strony i brak liderki spowodował, że przegraliśmy z zespołem teoretycznie słabszym od nas.


Miejsce Drużyna Punkty Sety Małe punkty
1 MKS Dwójka
Zawiercie
6 6:0 90:31
2 MOSM
Tychy I
5 4:3 83:87
3 JKS SMS
Jastrzębie II
4 2:4 61:84
4 UKS Tytan
Ostrowy
3 1:6 64:97


Po trzech porażkach zajmujemy czwarte miejsce w grupie i ostatecznie będziemy grać o siódme miejsce w całym turniej z ekipą UKS Źródełko Katowice.

Mecz o VII miejsce

UKS Tytan Ostrowy- UKS Źródełko Katowice 2:1 (11:15, 18:16, 11:8)
Kolejne słabe spotkanie w naszym wykonaniu na tym turnieju. Przegrywamy gładko pierwszego seta zrywając się do walki dopiero w samej końcówce. Druga odsłona zdecydowanie lepsza jednak przy prowadzeniu 14:11 po raz kolejny proste błędy z naszje strony powodują nerwy i gre na przewagi, która ostatecznie wygrywamy 18:16. Tie break również nerwowy i dopiero w samej końcówce udaje nam się odskoczyć rywalkom i zakończyć mecz zwycięstwem tym samym zajmując siódme miejsce w Województwie Śląskim.

FINAŁ WOJEWÓDZKI to wielki sukces naszego zespołu oraz całego klubu jednak obiektywnie należy stwierdzić, że to nie był nasz dzień. Gdybyśmy zagrali na swoim poziomie czyli tak jak rozgrywki półfinałowe z pewnością mielibyśmy szansę na pierwszą czwórkę w tym turnieju. Z drugiej strony należy docenić poświęcenie zawodniczek i pogratulować wyniku tym bardziej, że ostatnie turnieje w tym finał z różnych względów graliśmy jedną "czwórką" bez możliwości jakichkolwiek zmian.  

Skład zespołu:
Kaptur Nikola
Sadowska Zuzanna
Załoga Wiktoria
Leśnikowska Amelia

Bańska Emilia
Grabowska Kinga

GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce MKS Dwójka Zawiercie
II miejsce TS Stal Śrubiarnia Żywiec
III miejsce UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górn.
IV miejsce MOSM Tychy I
V miejsce MOSM Tychy II
VI miejsce JKS SMS Jastrzębie II
VII miejsce UKS Tytan Ostrowy
VIII miejsce UKS Źródełko Katowice

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.