Terminarz. Sezon 2019/2020

WYDARZENIA » TERMINARZ
Terminarz. Sezon 2019/2020

TERMINARZ NA SEZON 2019/2020

L.p. Data dodania Rodzaj zawodów Miejsce rozgrywek Data turnieju Godzina zbiórki Godzina wyjazdu
1. 27.09.2019 Młodziczka Częstochowa 28.09.2019 8:40 8:50
2. 27.09.2019 Młodziczka Zawiercie 29.09.2019 8:50 9:00
3. 03.10.2019 Młodziczka Ostrowy nad Okszą 05.10.2019 9:00 -------
4. 03.10.2019 Młodziczka Częstochowa 06.10.2019 8:10 8:20
5. 10.10.2019 Młodziczka Czeladź 12.10.2019 7:30 7:40
6. 10.10.2019 Młodziczka Tychy 19.10.2019 9:00 9:10
7. 10.10.2019 Młodziczka Ostrowy nad Okszą 26.10.2019 9:00 ----------
8. 10.10.2019 Dwójki dziewcząt Nadarzyn 26.10.2019 5:20 5:30
9. 10.10.2019 Młodziczka Knurów 16.11.2019 7:20 7:30
10. 27.11.2019 Młodziczka Bytom 01.12.2019 7:30 7:40
11. 27.11.2019 Młodziczka Dąbrowa Górnicza 07.12.2019 8:00 8:10
12. 27.11.2019 Młodziczka Ostrowy nad Okszą 14.12.2019 9:00 ----------
13. 27.11.2019 Młodziczka Katowice 15.12.2019 12:20 12:30
14. 06.12.2019 Kinder+ Sport-
dwójki dziewcząt
Katowice 08.12.2019 7:00 7:10
15. 5.01.2020 Dwójki dziewcząt Tychy 12.01.2020 6:35 6:45
16. 6.01.2020 Dwójki dziewcząt Kluczewsko 01.02.2020 7:25 7:35
17. 28.01.2020 Młodziczka Ostrowy nad Okszą 01.02.2020 9:00 --------
18. 28.01.2020 Trójki dziewcząt Będzin 02.02.2020 7:10 7:20
19. 28.01.2020 Czwórki dziewcząt Zawiercie 02.02.2020 9:10 9:20
20. 04.02.2020 Trójki dziewcząt Będzin 08.02.2020 7:10 7:20
21. 04.02.2020 Dwójki dziewcząt Myszków 09.02.2020 7:50 8:00
22. 12.02.2020 Młodziczka Wodzisław Śląski 15.02.2020 7:00 7:10
23. 12.02.2020 Trójki dziewcząt Będzin 16.02.2020 12:10 12:20
24. 25.02.2020 Czwórki dziewcząt Dąbrowa Górnicza 01.03.2020 6:20 6:30
25. 25.02.2020 Czwórki chłopców Będzin 01.03.2020 6:20 6:30
26. 04.03.2020 Młodziczka Krzanowice 07.03.2020 7:30 7:40
27. 04.03.2020 Trójki dziewcząt Tychy 08.03.2020 6:50 7:00
28. 10.03.2020 Młodziczka Czeladź 13.03.2020 7:20 7:30
29. 15.06.2020 Trening/ sparing Blachownia 15.06.2020 14:55 15:05
30. 15.06.2020 Trening/ sparing Blachownia 16.06.2020 14:30 14:40
31. 18.06.2020 Czwórki chłopców Jaworzno 20.06.20202 6:20 6:30
32. 18.06.2020 Czwórki dziewcząt Zawiercie 20.06.2020 7:20 7:30
33. 21.06.2020 Czwórki dziewcząt Zawiercie 23.06.2020 7:30 7:40
34. 21.06.2020 Dwójki/trójki
dziewcząt
Ruda Śląska 24.06.2020 6:40 6:50
35. 29.06.2020 HULA KULA Rędziny 02.07.2020 8:00 8:10

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.