Sportowy weekend Tytana 25-26 luty 2017

WYDARZENIA » Sprawy bieżące
Sportowy weekend Tytana 25-26 luty 2017

Najbliższy weekend będzie niezwykle pracowity jeśli chodzi o nasz klub. W ciągu dwóch dni rozegramy cztery turnieje. Jeden w kategorii młodziczek oraz trzy turnieje mini siatkówki Kinder + Sport.

W sobotę 25.02.2017 drużyna młodziczek wyjeżdża do Jaworzna żeby rozegrać XVI kolejkę spotkań Śląskiej Ligi Młodziczek. Naszymi przeciwnikami będą zespoły MCKiS Jaworzno oraz MUKS Sari Żory II.
Wyjazd godzina 8.10. Zbiórka godzina 8.00 pod halą sportową w Ostrowach nad Okszą.

W niedzielę 26.02.2017 do boju ruszają nasze trzy drużyny uczestniczące w rozgrywkach Kinder + Sport.

Jako pierwsi zagrają nasi najmłodsi zawodnicy w kategorii "dwójek" chłopców, którzy będą rywalizować w I-szym turnieju II-go etapu. Panowie trafili do grupy 17 która składa się z następujących drużyn.

UKS Gimnazjum Blachownia
UKS Jedynka Jaworzno V
M-Volley Norwid Częstochowa I
UKS Tytan Ostrowy
Turniej zostanie rozegrany w miejscowosći Będzin- Łagisza, ul. Jednosći 38. Początek godz. 9.30.
Godzina wyjazdu do ustalenia pomiędzy rodzicami.

Jako drudzy w tym dniu zagrają chłopcy w kategorii "czwórek". Panowie rozegrają turniej rewanżowy II-go etapu. Drużyna ma już zapewniony awans i teraz gra o jak najwyższe miejsce przed III-cim etapem.
Turniej odbędzie się w Częstochowie, hala LO Norwid, ul. Jasnogórska 8. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00. Wyjazd godzina 8.40. Zbiórka godzina 8.30 pod halą sportową w Ostrowach nad Okszą.

Ostatnie do rywalizacji przystąpią zawodniczki z kategorii "dwójek", które rozegrają rewanżowy turniej II-go etapu. W tej kategorii wystąpią dwie nasze drużyny.
Turniej odbędzie się w Mykanowie ul. Słoneczna 114. Zawody rozpoczynają się o godzinie 11.00. Wyjazd godzina 9.50. Zbiórka godzina 9.40 pod halą sportową w Ostrowach nad Okszą.

Wszystkie szczegółowe wyniki z tych zawodów ukażą się na naszej stronie internetowej.
Trzymamy kciuki za nasze zespoły!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.