V Klubowa Wigilia w Tytanie

WYDARZENIA » Sprawy bieżące
V Klubowa Wigilia w Tytanie

W czwartek 20.12.2018 po raz piąty odbyła się nasza Klubowa Wigilia. W uroczystości udział wzieli wszyscy nasi podopieczni, zaproszeni goście, zarząd klubu oraz wspomagający nas rodzice. 

Jak zwykle uroczystość rozpoczeła się krótkim podsumowaniem tego wszystkiego co działo się w naszym klubie przez ostatnie 12 miesięcy. Następnie głos zabrał Skarbnik Gminy Pan Andrzej Kluczny, który pogratulował nam dotychczasowych osiągnieć oraz życzył dalszych sukcesów w kolejnych latach.

Na koniec części oficjalnej ksiądz probosz Piotr Walterowicz udzielił wszystkim błogosławieństwa na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. 

Po części oficjalnej wszyscy przystąpili do składania sobie świątecznych życzeń oraz przełamali się opłatkiem, a następnie zasiedli do Wigilijnego Stołu.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność na uroczystości oraz za całoroczną pomoc przy bieżącym funkcjonowaniu naszego Klubu!

A na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia Zarząd UKS Tytan Ostrowy składa wszystkim naszym zawodnikom, zawodniczkom, rodzicom oraz sympatykom wszystkiego dobrego, zdrowia i spokoju! Oby przyszły rok był jeszcze bardziej obfity w sukcesy poparte ciężką pracą.

Wesołych Świąt!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.