Zakończenie sezonu 2018/2019

WYDARZENIA » Sprawy bieżące
Zakończenie sezonu 2018/2019

21.06.2019 oficjalnie zakończyliśmy sezon 2018/2019. Podczas uroczystości wręczyliśmy podziękowania pierwszym w historii naszego klubu absolwentom oraz Ich rodzicom. Rozdaliśmy również medale i nagrody za turnieje wewnętrzne oraz frekwencje. Dodatkowo uhonorowaliśmy nasze zawodniczki, które uczestniczyły w rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodziczek oraz III Lidze Śląskiej Kobiet. 

Grupa najmłodsza:
Turniej siatkarskich "singli".
I miejsce: Sznober Emilia
II miejsce: Leśnikowska Nadia
III miejsce: Zych Nikola

Turniej "dwójek"
I miejsce: Sznober Emilia, Zych Nikola
II miejsce: Leśnikowska Magdalena, Orszulak Roksana
III miejsce: Ligęza Ola, Orszulak Wiktoria

Frekwencja:
I miejsce: Sznober Emilia 100%
II miejsce: Orszulak Roksana 99%
III miejsce: Soroka Krystian, Kasprzyk Wiktoria (oboje po 98%)

Grupa starsza:
W tym roku turniej wewnętrzny w tej grupie nie odbył się.

Frekwencja:
I miejsce: Kaptur Nikola 96%
II miejsce: Sznober Jakub, Konecki Piotr, Rysiewicz Jaś (wszyscy po 91%)
III miejsce: Sadowska Zuzanna 86%

Grupa najstarsza:
Turniej dwójek:
I miejsce: Czaja Jakub, Szewczyk Jakub
II miejsce: Król wiktoria, Kitrys Magdalena
III miejsce: Konieczna Ola, Przewoźnik Wiktoria, Pikuła Otylia

Frekwencja:
I miejsce: Kitrys Magdalena 97%
II miejsce: Król Wiktoria 92%
III miejsce: Pikuła Otylia, Szewczyk Jakub (oboje po 89%)

Nagrodziliśmy również dwie zawodniczki, które trenowały w dwóch grupach (łącznie cztery treningi w tygodniu).
Leśnikowska Nadia
Leśnikowska Amelia

Nagrodę dla najmłodszego kibica otrzymał Jakub Kaptur, który dopingował nas na każdym turnieju domowym oraz uczestniczył we wszystkich wyjazdach!!!

W tym roku również nagrody otrzymali rodzice, którzy kibicowali nam na turniejach wyjazdowych jak również na tych w których byliśmy gospodarzami.

Grupa najmłodsza:
I miejsce: Dorota i Mariusz Zych
II miejsce: Agnieszka Sznober
III miejsce: Ewa Orszulak

Grupa starsza:
I miejsce: Małgorzata Kaptur
II miejsce: Jolanta Sadowska
III miejsce: Renata Bańska

Grupa najstarsza (rozdaliśmy cztery równorzędne nagrody za pierwsze miejsce dla rodziców, którzy byli z n ami praktycznie na wszystkich turniejach)
I miejsce: Justyna i Paweł Pikuła
I miejsce: Zofia i Krzysztof Struscy
I miejsce: Klaudia i Jarosław Przewoźnik
I miejsce: Marzena, Krzysztof, Wiesława Świąc

Lista osób ze 100% frekwencją w histori naszego klubu:

L.p. Nazwisko, Imię Sezon
1 Wolna 
Sylwia
2015/2016
2 Sznober
Jakub
2015/2016
3 Kaptur
Nikola
2017/2018
4 Sznober 
Emilia
2018/2019

W tym sezonie oddelegowalismy również pierwszych absolwentów Tytana. Przygodę z Klubem ukonczyło aż 10 osób, które ukończyły III klasę Gimnazjum oraz VIII klasę Szkoły Podstawowej.
L.p. Nazwisko, Imię Ilość sezonów
w naszym klubie
1 Król
Wiktoria
6
2 Owczarek
Natalia
6
3 Czaja
Jakub
6
4 Rysiewicz
Jaś
6
5 Kręgiel
Kamil
5
6 Leszczyński
Dawid
4
7 Szewczyk
Jakub
4
8 Cykowski
Oskar
4
9 Kitrys
Magdalena
3
10 Świąć
Patrycja
2
11 Przewoźnik
Wiktoria
2

Kolejnym pozytywnym aspektem jest fakt, że czterech z naszych abolwentów będzie dalej kontynuowało swoją przygodę z siatkówką w klasach sportowych.
1. Czaja Jakub
2. Kitrys Magdalena
3. Świąć Patrycja
4. Przewoźnik Wiktoria


Dziękujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom oraz rodzicom za cały sezon 2018/2019.

Przed nami letni obóz sportowy w Nowej Rudzie, który odbędzie się w dniach 15-26.08.2019. Po nim we wrześniu wracamy do cięzkiej pracy i kontynujemy przygotowania do sezonu 2019/2020.

Przypominamy również, że we wrześniu będziemy prowadzić nabory do kolejnej sekcji w naszym klubie dla chłopców i dziewczynek z roczników 2010 i 2011. Szczegóły ukażą się mniej więcej w połowie września 2019 roku!!!



Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.