V Edycja Ligi Mini Siatkówki- klasyfikacja końcowa

WYDARZENIA » Liga Mini Siatkówki
V Edycja Ligi Mini Siatkówki- klasyfikacja końcowa

W niedziele 4.12.2016 został rozegrany drugi (ostatni) turniej V Edycji Ligi Mini Siatkówki. Szczegółowe wyniki wszystkich kategorii znajdują się w poniższym artykule.
 
Kategoria "jedynki".
W "rzucance" wystartowało 9 zawodników i zawodniczek z klubów KS Częstochowianka i Znicz Kłobuck. Gra toczyła się do 11pkt (punkt docelowy). Dzieciaki rywalizowały system każdy z każdym, mecz- rewanż.
----------- Cag
Martyna
Dobrzańska
Iga
Kałużna
Ania
Klama
Lena
Kotlińska
Emilia
Szecówka
Amelia
Ślęzak
Marzena
Sławuta
Adrian
Kotwicz
Kamil
Cag
Martyna
-------- 11:9
11:7
11:4
10:11
2:11
11:6
2:11
3:11
Dobrzańska
Iga
9:11
----------- 10:11
11:6
2:11
3:11
11:10
5:11
8:11
Kałużna
Ania
7:11
11:10
------- 11:3
3:11
8:11
11:6
2:11
8:11
Klama
Lena
4:11
6:11 3:11 ------ 1:11
2:11
2:11
3:11
6:11
Kotlińska
Emilia
11:10
11:2 11:3 11:1 --------- 10:11
11:6
9:11
11:6
Szecówka
Amelia
11:2
11:3 11:8 11:2 11:10 --------- 11:4
9:11
11:5
Ślęzak
Marzena
6:11
10;11 6:11 11:2 6:11 4:11 -------- 2:11
5:11
Sławuta
Adrian
11:2
11:5
11:2
11:3
11:9
11:9
11:2
------- 11:4
Kotowicz
Kamil
11:3
11:8
11:8
11:6
6:11
5:11
11:5
4:11
-------
 
Klasyfikacja końcowa
Miejsce Nazwisko, Imię Klub Punkty
1 Kotlińska
Emilia
KS
Częstochowianka
30
2 Szecówka
Amelia
KS
Częstochowianka
30
3 Sławuta
Adrian
Znicz
Kłobuck
29
4 Cag
Martyna
KS
Częstochowianka
24
4 Kotowicz
Kamil
Znicz
Kłobuck
24
5 Kałużna
Ania
KS
Częstochowianka
23
6 Dobrzańska
Iga
KS
Częstochowianka
21
7 Ślęzak
Marzena
KS
Częstochowianka
18
8 Klama
Lena
KS
Częstochowianka
17
 
W "odbiciach" udział wzięło 12 zawodników i zawodniczek z klubów ULKS Start Kłobuck i UKS Tytan Ostrowy. Gra toczyła się do 11pkt (punkt docelowy). Dzieciaki rywalizowały system każdy z każdym, mecz- rewanż.
----------- Bańska
Emilia
Grabowska
Kinga
Gruczalski
Łukasz
Kaptur
Nikola
Konecki
Piotr
Kuc
Julia
Puchała
Lena
Sadowska
Zuzia
Sznober
Jakub
Pawełczak
Zuzanna
Kłyszewska
Kaja
Załoga
Wiktoria
Bańska
Emilia
------- 9:11
10:11 10:11 11:7 11:4 11:6 11:10 8:11 10:11
11:4 7:11
Grabowska
Kinga
11:9
----------- 1:11
11:7 1:11 11:6 11:9 7:11 5:11 8:11 11:4 2:11
Gruczalski
Łukasz
11:10
11:1 ---------- 11:7
11:7
11:4
11:6
11:8
11:9
8:11
11:3
3:11
Kaptur
Nikola
11:10
7:11 7:11 ------ 11:7
11:3
11:4
11:4
7:11
8:11
11:6
7:11
Konecki
Piotr
7;11
11:1 7:11 7:11 -------- 11:6
11:8
11:9
8:11
11:10
11:4
8:11
Kuc
Julia
4:11
6:11 4:11 3:11 6:11 ---- 7:11
11:10
9:11
6:11
11:10
5:11
Puchała
Lena
6:11
9:11 6:11 4:11 8:11 11:7 -------- 6:11
2:11
6:11
11:6
2:11
Sadowska
Zuzia
10:11
11:7
8:11
4:11
9:11
11:10
11:6
---------- 9:11
3:11
11:4
5:11
Sznober
Jakub
11:8
11:5
9;11
11:7
11:8
11:9
11:2
11:9
-------- 10:11
11:7
7:11
Pawełczak
Zuzanna
11:10
11:8
11:8
11:8
10:11
11:6
11:6
11:3
11:10
---------- 11:7
11:8
Kłyszewska
Kaja
4:11
4:11
3:11
6:11
4:11
10:11
6:11
4:11
7:11
7:11
----------- 1:11
Załoga
Wiktoria
11:7
11:2
11:3
11:7
11:8
11:5
11:2
11:5
11:7
8:11
11:1
--------
 
Klasyfikacja końcowa.
Po konsultacji organizatorzy podjeli decyzję o podzieleniu klasyfikacji końcowej na chłopców i dziewczynki.
Kategoria dziewcząt

Miejsce Nazwisko, Imię Klub Punkty
1 Pawełczak
Zuzanna
ULKS Start
Kłobuck
40
2 Załoga
Wiktoria
ULKS Start
Kłobuck
39
3 Bańska
Emilia
UKS Tytan
Ostrowy
35
4 Kaptur
Nikola
UKS Tytan
Ostrowy
33
5 Grabowska
Kinga
UKS Tytan
Ostrwy
30
5 Sadowska
Zuzanna
UKS Tytan
Ostrowy
30
6 Kuc
Julia
UKS Tytan
Ostrowy
25
7 Kłyszewska
Kaja
ULKS Start
Kłobuck
24
7 Puchała
Lena
UKS Tytan
Ostrowy
24
 
Kategoria chłopców
Miejsce Nazwisko, Imię Klub Punkty
1 Gruczalski
Łukasz
UKS Tytan
Ostrowy
42
2 Sznober
Jakub
UKS Tytan
Ostrowy
40
3 Konecki
Piotr
UKS Tytan
Ostrowy
34
 
Kategoria "dwójek".
Udział wzięło 11 zespołów żeńskich oraz 5 męskich. Gra toczyła się do dwóch wygranych setów do 15pkt, tie break do 11pkt (wszystkie sety przy zachowaniu dwupunktowej przewagi).
"Dwójki" dziewcząt. Podczas dwóch turniejów zespoły grały systemem każdy z każdym, jeden mecz.
----------------- UKS Tytan
OstrowyI
UKS Tytan
Ostrowy II
UKS Tytan
Ostrowy III
UKS Tytan
Ostrowy IV
ULKS Start
Kłobuck I
ULKS Start
Kłobuck II
ULKS Start
Kłobuck III
KS
Cz-wa
UKS Stars Volley I UKS Stars Volley II UKS Gim. Blachowna
UKS Tytan
Ostrowy I
--------- 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0
1:2
2:0
2:0
2:0
UKS Tytan
Ostrowy II
0:2 -------- 2:0 2:0 0:2 0:2
0;2
0:2
1:2
2:0
0:2
UKS Tytan
Ostrowy III
0:2 0:2 -------- 2:0 0:2
0;2
2:1
0:2
2:1
2:0 0:2
UKS Tytan
Ostrowy IV
0:2 0:2 0:2 -------- 0:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0:2 0:2
ULKS Start
Kłobuck I
1:2 2:0 2:0
2:0
-------- 2:1
2:0
0:2 2:0 2:0 0:2
ULKS Start
Kłobuck II
0:2 2:0
2:0
2:0
1:2
-------- 2:0 1:2 2:0
2:0 2:0
ULKS Start
Kłobuck III
0:2
2:0
1:2
2:0
0:2
0:2 -------- 0:2 0:2 2:1 0:2
KS
Częstochowianka
2:1
2:0
2:0
2:0
2:0 2:1 2:0 ------ 2:0 2:0 1:2
UKS Stars
Volley I
0:2
2:1
1:2
2:0 0:2 0:2
2:0 0:2 ------ 1:2
0:2
UKS Stars
Volley II
0:2
0:2
0:2 2:0 0:2 0:2 1:2 0:2 2:1
------ 0:2
UKS Gimnazjum
Blachownia
0:2
2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:1
2:0
2:0
----------
 
Klasyfikacja końcowa.

Miejsce Drużyna Punkty Sety Ratio
setów
1 KS
Częstochowianka
19
19:3
1,77
2 UKS Tytan
Ostrowy I
19
19:3
1,59
3 UKS Gimnazjum
Blachownia
18

4 ULKS Start
Kłobuck II
17
16:6
2,66
5 ULKS Start
Kłobuck I
17
15:7
2,14
6 UKS Tytan
Ostrowy III
14

7 UKS Stars
Volley Cz-wa I
13
8:15
0,53
8 UKS Tytan
Ostrowy II
13
7:14
0,50
9 ULKS Start
Kłobuck III
13
7:15
0,46
10 UKS Stars
Volley Cz-wa II
12

11 UKS Tytan
Ostrowy IV
10

 
"Dwójki" chłopców. Podczas dwóch turniejów drużyny zagrały systemem każdy z kazdym, mecz- rewanż.

---------------- UKS Tytan
Ostrowy
UKS Stars
Volley I
UKS Stars
Volley II
UKS Stars
Volley III
UKS Gimnazjum
Blachownia
UKS Tytan
Ostrowy
---------- 1:2
2:1 2:0 2:0
UKS Stars
Volley I
2:1
---------- 2:0
2:0 2:0
UKS Stars
Volley II
1:2
0:2 ---------- 2:0
0:2
UKS Stars
Volley III
0:2 walkower
0:2 walkower 0:2 walkower ---------- 0:2 walkower
UKS Gimnazjum
Blachownia
0:2
0:2 2:0 2:0 ---------------
Drużyna UKS Stars Volley Cz-wa III nie stawiła się na zawody. Wszystkie mecze z udziałem tego zespołu zostały zweryfikowane jako walkower,
Końcowa klasyfikacja.

Miejsce Drużyna Punkty
1 UKS Stars
Volley I
16
2 UKS Tytan
Ostrowy
13
3 UKS Gimnazjum
Blachownia
12
4 UKS Stars
Volley II
9
5 UKS Stars
Volley III
5
 
Kategoria "trójek"
Udział wzięło 5 zespołów żeńskich. Podczas dwóch turniejów drużyny zagrały systemem każdy z każdym, mecz- rewanż
----------------- UKS Tytan
Ostrowy
ULKS Start
Kłobuck I
ULKS Start
Kłobuck II
KS
Częstochowianka
SPS Politechnika
Częstochowa
UKS Tytan
Ostrowy
---------- 2:0
2:0
2:0
2:0
ULKS Start
Kłobuck I
0:2
----------- 2:0
2:0
2:0
ULKS Start
Kłobuck II
0:2
0:2
----------- 1:2
0:2
KS
Częstochowianka
0:2
0:2
2:1
----------------- 2:0
SPS Politechnika
Częstochowa
0:2
0:2
2:0
0:2
-----------------
 
Klasyfikacja końcowa.

Miejsce Drużyna Punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy
16
2 ULKS Start
Kłobuck I
14
3 KS
Częstochowianka
12
4 SPS Politechnika
Częstochowa
10
5 ULKS Start
Kłobuck II
9
 
Kategoria "czwórek".
Udział wzięło 6 zespołów ( 5 żeńskich i 1 męska). Podczas dwóch turniejów drużyny zagrały systemem każdy z każdym, jeden mecz.
----------------- UKS Tytan
Ostrowy I
UKS Tytan
Ostrowy II
KS
Częstochowianka
UKS Stars
Volley Cz-wa
SPS Politechnika
Częstochowa I
SPS Politechnika
Częstochowa II
UKS Tytan
Ostrowy I
---------- 2:0 2:0 2:0
2:1
2:0
UKS Tytan
Ostrowy II
0:2 ----------- 2:0
2:1
2:0 2:0
KS
Częstochowianka
0:2 0:2
----------------- 0:2 0:2 0:2
UKS Stars
Volley Cz-wa
0:2
1:2
2:0 ------------- 0:2 0:2
SPS Politechnika
Częstochowa I
1:2
0:2 2:0 2:0 ----------------- 2:0
SPS Politechnika
Częstochowa II
0:2 0:2
2:0
2:0 0:2 -----------------
 
Klasyfikacja końcowa.
Miejsce Drużyna Punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy I
10
2 UKS Tytan
Ostrowy II
9
3 SPS Politechnika
Cz-wa I
8
4 SPS Politechnika
Cz-wa II
7
5 UKS Stars
Volley Cz-wa I
6
6 KS
Częstochowianka
5
 
Bardzo miłą niespodzianką dla kategorii "dwójek", "trójek" i "czwórek" była dekoracja, którą przeprowadził wielokrotny Reprezentant Polski w piłce siatkowej Pan Damian Dacewicz.

Dziekujemy Panie Damianie!!! ;)


Dziękujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, drużynom oraz trenerom za udział w tej edycji Ligi Mini Siatkówki oraz zapraszamy wiosną na kolejną szósta edycję.

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Kłobucku

UKS Tytan Ostrowy

ULKS Start Kłobuck

Sędziowie zawodów:

Jagielska Nadia, Kłyszewska Dominika, Kupka Oliwia, Kowalczyk Weronika, Makles Kasia, Pełka Ewelina, Wolna Sylwia, Król Wiktoria, Owczarek Natalia, Czaja Jakub, Lis Mateusz, Szewczyk Jakub, Wróż Bartłomiej, Cykowski Oskar, Wolna Maja , Skrzypczyk Julia, Zielonka Oliwia

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.