VI Edycja Ligi Mini Siatkówki- składy

WYDARZENIA » Liga Mini Siatkówki
VI Edycja Ligi Mini Siatkówki- składy

W najbliższą niedziele 11.06.2017 rozpoczynamy zmagania w VI-tej Edycji Ligi Mini Siatkówki. W artykule prezentujemy składy drużyn oraz uczestników gier singlowych. 

Kategoria "jedynki". Boisko 4m x 3m.
1. Bańska Emilia (UKS Tytan Ostrowy)
2. Grabowska Kinga (UKS Tytan Ostrowy)
3. Gruczalski Łukasz (UKS Tytan Ostrowy)
4. Kaptur Nikola (UKS Tytan Ostrowy)
5. Konecki Piotr (UKS Tytan Ostrowy)
6. Kuc Julia (UKS Tytan Ostrowy)
7. Płuska Wiktoria (UKS Tytan Ostrowy)
8. Puchała Lena (UKS Tytan Ostrowy)
9. Sadowska Zuzanna (UKS Tytan Ostrowy)
10. Sznober Jakub (UKS Tytan Ostrowy)
11. Bęben Ania (UKS Tytan Ostrowy)
12. Pawełczak Zuzanna (ULKS Start Kłobuck)
13. Załoga Wiktoria (ULKS Start Kłobuck)
14. Makles Jagoda (ULKS Start Kłobuck)
15. Szecówka Amelia (KS Częstochowianka)
16. Kama Lena (KS Częstochowianka)
17. Ślęzak Marzena (KS Częstochowianka)
18. Kałużna Anna (KS Częstochowianka)
19. Cag Martyna (KS Częstochowianka)
20. Kotlińska Emilia (KS Częstochowianka)
21. Kotowicz Kamil (Znicz Kłobuck)
22. Sławuta Adrian (Znicz Kłobuck)

Kategoria "dwójki". Boisko 5m x 4,5m.
1. UKS Tytan Ostrowy I (Ciesielska Martyna, Konieczna Ola, Krawczyk Oliwia)
2. UKS Tytan Ostrowy II ( Bańska Emilia, Kaptur Nikola, Cisowska Natalia)
3. UKS Tytan Ostrowy III (Sadowska Zuzanna, Grabowska Kinga, Bęben Ania)
4. UKS Tytan Ostrowy IV (Kuc Julia, Płuska Wiktoria, Puchała Lena)
5. UKS Tytan Ostrowy V (Psik Karolina, Orszulak Oliwia)
6. UKS Tytan Ostrowy VI (Gruczalski Łukasz, Sznober Jakub, Konecki Piotr, Chłód Filip)
7. ULKS Start Kłobuck I (Kupka Oliwia, Skupień Nadia, Matyszczak Natalia)
8. ULKS Start Kłobuck II (Bednarska Emilia, Guz Sandra, Jeziorowska Julia)
9. ULKS Start Kłobuck III (Gosławska Lena, Maduzia Julia)
10. ULKS Start Kłobuck IV (Pawełczak Zuzanna, Załoga Wiktoria)
11. ULKS Start Kłobuck V (Borycka Natalia, Szlachcic Paulina, Makles Jagoda)
12. KS Częstochowianka I (Kotlińska Emilia, Pikuła Otylia, Fraz Karolina)
13. KS Częstochowianka II (Werner Milena, Maciej Zuzia, Szecówka Amelia)
14. KS Częstochowianka III ( Piątek Zuzia, Pluta Iga, Pluta Maja)
15. LKPS Borowno (Nowak Amelia, Zasada Natalia, Wagner Katarzyna)
16. Znicz Kłobuck (Gębuś Natalia, Wojaczek Inga, Nicia Emilia)

Kategoria "trójki". Boisko 7m x 4,5m.
1. UKS Tytan Ostrowy (Wolna Maja, Skrzypczyk Julia, Zielonka Oliwia, Ciesielska Martyna, Konieczna Ola)
2. ULKS Start Kłobuck I (Jagielska Nadia, Kłyszewska Dominika, Chabrajska Anna, Kozińska Bianka, Januszewszka Maja)
3. ULKS Start Kłobuck II (Kupka Oliwia, Skupień Nadia, Matyszczak Natalia, Gosławska Lena, Maduzia Julia) 
4. ULKS Start Kłobuck III (Bednarska Emilia, Guz Sandra, Jeziorowska Julia, Pawełczak Zuzanna, Załoga Wiktoria)
5. KS Częstochowianka I (Gruszka Maria, Przewoźnik Wiktoria, Pikuła Otylia, Głowacka Iga, Nowak Adrianna) 
6. KS Częstochowianka II (Kazior Martyna, Woszczyk Weronika, Molenda Olga, Błaszczyk Julia, Rempała Julia)
7. SPS Politechnika Częstochowa (Szymczyk Matylda, Ponikiewska Oliwia, Wojtan Oliwia, Urbaniak Nadia, Daniel Weronika)

Kategoria "czwórki". Boisko 7m x 7m.
1. UKS Tytan Ostrowy I (Król Wiktoria, Soboniak Paulina, Owczarek Natalia, Wolna Maja, Zielonka Oliwia, Skrzypczyk Julia)
2. UKS Tytan Ostrowy II (Czaja Jakub, Rysiewicz Jaś, Cykowski Oskar, Leszczyński Dawid, Kręgiel Kamil)
3. ULKS Start Kłobuck (Jagielska Nadia, Kłyszewska Dominika, Chabrajska Anna, Kozińska Bianka, Kupka Oliwia, Januszewska Maja)
4. KS Częstochowianka I
(Oberska Oliwia, Kobiela Ewa, Michalak Julia, Bloma Dominika, Przewoźnik Wiktoria)
5. KS Częstochowianka II (Kaczyńska Julia, Panowska Aleksandra, Szota Weronika, Dacewicz Nadia, Głowacka Iga)
6. SPS Politechnika Częstochowa I (Stankow Paulina, Mroczka Nicola, Nowak Julia, Płatkowska Martyna, Choras Laura)
7. SPS Politechnika Częstochowa II (Jaszke Julia, Świderska Julia, Gurdziołek Anita, Świątek Maja, Machniak-Piec Paulina)

Harmonogram zawodów:
Godz. 9.00- 11.00 "jedynki"
Godz. 11.15- 13.30 "dwójki"
Godz. 13.45- 15.45 "trójki"
Godz. 16.00 "czwórki"

Uczestnicy są zobowiązani do przybycia minimum 30 minut przed rozpoczęciem swojej kategorii.
O godzinie 8.50 sprawdzana jest obecność zawodników z kategorii "jedynki". O godzinie 9.00 rozpoczynamy turniej.

Zespoły z kategorii "trójki" i "czwórki" podczas całej ligi zagrają ze sobą trzy razy. System każdy z każdym na wszystkich turniejach.
Zawodnicy i zespoły z kategorii "jedynki" i "dwójki" podczas całej ligi zagrają ze sobą dwa (mecz i rewanż) lub trzy razy. Jest to uwarunkowane znacznie większą ilością osób oraz drużyn. Decyzja zostanie podjęta po rozegraniu pierwszych zawodów.

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.