IX Edycja Ligi Mini Siatkówki- wyniki I-ego turnieju

WYDARZENIA » Liga Mini Siatkówki
IX Edycja Ligi Mini Siatkówki- wyniki I-ego turnieju

W niedziele 14.10.2018 odbył się pierwszy turniej dziewiątej Edycji Ligi Mini Siatkówki. Poniżej prezentujemy tabele wszystkich kategorii na półmetku rozgrywek.

Kategoria "single"- odbicia.
Miejsce Nazwisko, Imię Klub Punkty
1 Sznober
Emilia
UKS Tytan
Ostrowy
26
2 Konecka
Lucyna
UKS Tytan
Ostrowy
25
3 Zych
Nikola
UKS Tytan
Ostrowy
23
4 Wróż
Aleksander
UKS Tytan
Ostrowy
22
5 Kaszper
Nikola
UKS Tytan
Ostrowy
21
5 Michałowski
Kuba
UKS Tytan
Ostrowy
21
5 Winkler
Natalia
UKS Tytan
Ostrowy
21
5 Smela
Julia
SPS Politechnia
Częstochowa
21
6 Wysmółek
Alicja
SPS Politechnika
Częstochowa
19
6 Góździk
Julia
UKS Gimnazjum
Blachownia
19
6 Kubik 
Ola
KS 
Częstochowianka
19
7 Kożuch
Gabrysia
UKS Gimnazjum
Blachownia
18
8 Kasprzyk
Wiktoria
UKS Tytan
Ostrowy
17
8 Kluska
Kaja
KS
Częstochowianka
17
9 Żurawska
Iga
SPS Politechnika
Częstochowa
16
9 Siedlanowska
Ola
UKS  Gimnazjum
Blachownia
16
10 Kościelniak
Michalina
SPS Politechnika
Częstochowa
15
11 Leśnikowska
Nadia
UKS Tytan
Ostrowy
14
12 Soboniak
Patrycja
UKS Tytan
Ostrowy
0
12 Przybylska
Hanna
SPS Politechnika
Częstochowa
0
12 Cierpiał 
Blanka
UKS Gimnazjum
Blachownia
0

Kategoria "dwójki"
Miejsce Zespół Punkty Sety
1 UKS Gimnazjum
Blachownia I
15 14:3
2 SPS Politechnika
Częstochowa II
13 11:8
3 KS 
Częstochowianka I
12 12:0
4 KS
Częstochowianka II
12 12:2
5 MUKS Libero
Pajęczno II
12 11:4
6 UKS Tytan
Ostrowy II
12 11:6
7 UKS Tytan
Ostrowy I
9 10:7
8 SPS Politechnika
Częstochowa I
9 7:6
9 UKS Tytan
Ostrowy III
9 6:8
10 SPS Politechnika
Częstochowa IV
9 2:12
11 KS
Częstochowianka III
8 5:8
11 KS 
Częstochowianka IV
8 5:8
12 SPS Politechnika
Częstochowa III
8 4:12
13 MUKS Libero
Pajęczno I
8 2:12
14 UKS Gimnazjum
Blachownia II
0 0:14

Kategoria "trójki"
Miejsce Klub Punkty Sety
1 ULKS Start
Kłobuck
8 8:0
1 UKS Tytan
Ostrowy I
8 8:0
1 MUKS Libero
Pajęczno I
8 8:0
2 MUKS Libero
Pajęczno II
8 6:4
3 UKS Gimnazjum
Blachownia
7 5:8
4 KS 
Częstochowianka II
7 4:7
5 KS 
Częstochowianka I
5 2:7
6 MUKS Libero
Pajęczno III
5 2:10
7 MUKS Libero
Pajęczno IV
0 0:10

Kategoria "czwórki"
Miejsce Klub Punkty Sety
1 UKS Tytan
Ostrowy I
10 10:1
2 KS 
Częstochowianka I
8 8:1
3 MUKS Libero
Pajęczno I
7 6:4
4 ULKS Start
Kłobuck
6 4:4
5 UKS Tytan
Ostrowy II
6 4:6
6 KS
Częstochowianka II
4 3:4
7 KS
Częstochowianka III
4 0:8
8 MUKS Libero
Pajęczno II
3 0:6

Drugi turniej odbędzie się 27.10.2018 (sobota). Tak jak informowaliśmy na niedzielnych zawodach kolejność kategorii będzie odwrócona. Pierwsze zagrają "czwórki" następnie "trójki", "dwójki" i "single".

Harmonogram zawodów: Po każdej kategorii nastąpi dekoracja uczestników!!!
Godz. 9:00-11:30 kategoria "czwórki"
Godz. 11:30- 14:00 kategoria "trójki"
Godz. 14:00- 17:30 kategoria "dwójki"
Godz. 17:30 kategoria "single"

PODANE GODZINY ROZPOCZĘCIA POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII SĄ ORIENTACYJNE DLATEGO ORGANIZATORZY PROSZĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY ABY STAWIŁY SIĘ PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ PRZED ROZPOCZĘCIEM SWOJEJ KATEGORII!!!

Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.