X Edycja Ligi Mini Siatkówki- wyniki

WYDARZENIA » Liga Mini Siatkówki
X Edycja Ligi Mini Siatkówki- wyniki

W ubiegły weekend 15-16.06.2019 rozegraliśmy dwa turnieje w ramach X Jubileuszowej Edycji Ligi Mini Siatkówki. W artykule prezentujemy klasyfikacje końcową wszystkich kategorii.

Kategoria "single"- odbicia
Miejsce Nazwisko, Imię Klub Punkty
1 Zych
Nikola
UKS Tytan
Ostrowy
64
2 Sznober
Emilia
UKS Tytan
Ostrowy
63
3 Grzybowska
Malina
KS
Częstochowianka
61
4 Leśnikowska
Nadia
UKS Tytan
Ostrowy
58
4 Soboniak
Patrycja
UKS Tytan
Ostrowy
58
4 Smela
Julia
SPS Politechnika
Częstochowa
58
5 Cierpiał
Blanka
UKS Gimnazjum
Blachownia
57
6 Kaszper
Nikola
UKS Tytan
Ostrowy
55
6 Kubik
Aleksandra
KS
Częstochowianka
55
6 Wysmołek
Alicja
SPS Politechnika
Częstochowa
55
7 Przybylska
Hanna
SPS Politechnika
Częstochowa
53
8 Wychowaniec
Oliwia
KS
Czestochowianka
52
9 Konecka
Lucyna
UKS Tytan
Ostrowy
51
10 Góździk
Julia
UKS Gimnazjum
Blachownia
49
11 Matuszczak
Hanna
SPS Politechnika
Częstochowa
48
11 Żurawska
Iga
SPS Politechnika
Częstochowa
48
12 Gątkiewicz
Karolina
SPS Politechnika
Częstochowa
47
13 Siedlanowska
Ola
UKS Gimnazjum
Blachownia
46
13 Pogorzelska
Hania
KS 
Częstochowianka
46
14 Ledwoń
Matylda
KS
Częstochowianka
45
14 Kościelniak
Michalina
SPS Politechnika
Częstochowa
45
14 Kierat
Martyna
SPS 
Panki
45
14 Kluska
Kaja
KS 
Częstochowianka
45
15 Pitrasińska
Zuzanna
KS
Częstochowianka
44
16 Mokrzewska
Karolina
KS
Częstochowianka
43
16 Guz 
Hanna
KS
Częstochowianka
43
17 Winkler
Natalia
UKS Tytan
Ostrowy
39
17 Księżarek
Oliwia
SPS
Panki
39
18 Rybak
Laura
UKS Gimnazjum
Blachownia
38
19 Michałowski
Kuba
UKS Tytan
Ostrowy
0
19 Wróż
Aleksander
UKS Tytan
Ostrowy
0
19 Olczyk
Miłosz
SPS
Panki
0
19 Skrobek
Marysia
KS
Częstochowinka
0
19 Dobrzańska
Iga
KS
Częstochowianka
0

Kategoria "dwójki"
Miejsce Drużyna Punkty
1 KS
Częstochowianka I
36
2 KS
Częstochowianka II
35
3 SPS
Politechnika Cz-wa II
33
4 UKS Gimnazjum
Blachownia I
32
5 UKS Tytan
Ostrowy I
31
6 SPS 
Politechnika Cz-wa I
30
6 KS
Częstochowianka III
30
7 UKS Tytan
Ostrowy II
29
7 UKS Tytan
Ostrowy III
29
7 UKS Gimnazjum
Blachownia II
29
8 KS
Częstochowianka IV
25
8 KS
Częstochowianka V
25
9 KS
Częstochowianka VI
24
10 UKS Tytan
Ostrowy IV
22
10 SPS
Politechnika Cz-wa III
22
10 SPS 
Politechnika Cz-wa IV
22
11 UKS Tytan
Ostrowy V
20
12 UKS Tytan
Ostrowy VI
10
13 UKS Tytan
Ostrowy VII
0

Kategoria "trójki"
Miejsce Drużyna Punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy I
20
2 ULKS Start
Kłobuck
18
3 KS
Częstochowianka I
16
4 UKS Tytan
Ostrowy II
14
5 KS
Częstochowianka II
12
6 SPS 
Panki
10
7 UKS Tytan
Ostrowy III
(chłopcy)
Towarzyski
udział w
turnieju

Kategoria "czwórki"
Miejsce Drużyna Punkty
1 UKS Tytan
Ostrowy I
14
2 KS
Częstochowianka I
13
3 UKS Tytan
Ostrowy II
12
4 ULKS Start 
Kłobuck
11
5 UKS Gimnazjum
Blachownia
10
6 KS
Częstochowianka II
9
7 SPS 
Panki
8
8 ULKS Start
Kłobuck
7
9 UKS Tytan
Ostrowy III
(chłopcy)
Towarzyski
udział w
turnieju

Sędziowie zawodów:
Kaptur Nikola
Sadowska Zuzanna
Bańska Emilia
Grabowska Kinga
Leśnikowska Amelia
Puchała Lena
Pąklak Nikola
Gruczalski Łukasz
Kotowicz Kamil
Konecki Piotr

Czaja Jakub
Cykowski Oskar
Król Wiktoria
Owczarek Natalia
Przewoźnik Wiktoria
Skrzypczyk Julia
Zielonka Oliwia
Pikuła Otylia
Kitrys Magdalena
Krawczyk Olwia
Konieczna Ola
Kupka Oliwia
Cisielska Martyna


Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i rywalizacje. Zapraszamy jesienią 2019 roku na 11-tą Edycję Ligi Mini Siatkówki.

Organizatorzy zawodów:
Alicja Borowczyk- Szymanek- ULKS Start Kłobuck
Leśnikowski Michał- UKS Tytan Ostrowy


Komentarze
Brak komentarzy...
Autor:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.